O nás

eDarling je jedna z nejúspěšnějších internetových seznamek v Evropě, která působí již ve 25 zemích. V roce 2008 byla založena společností Affinitas s.r.o. v Berlíně.

Naším cílem je pomáhat nezadaným s vysokými nároky při hledání dlouhodobých vztahů. Základem úspěšného seznamování na eDarlingu je vědecky podložený test osobnosti, takzvaný "Matching" test. Na rozdíl od jiných seznamek doporučujeme již od počátku našim členům jen ty partnery, kteří se k nim na základě vyhodnocení testu skutečně hodí, tzv. "matchují".

Mimo jiné nabízí eDarling i funkci „Oboustranného seznámení“, která uživatelům usnadňuje počáteční komunikaci a navede je jednoduše ke kladení otázek. Celý proces seznamování včetně prvního skutečného kontaktu se díky tomuto systému výrazně ulehčuje.

Neustále dbáme na vysokou kvalitu veškerých nabízených služeb. Dokladem jsou četná vyznamenání v několika zemích za vysoce kvalitní služby a za dodržování pravidel týkajících se soukromí. Největší motivací jsou pro nás vztahy, které díky naší práci vznikají den co den.

 

Princip zprostředkování

Tolerantní, konzervativní?Princip zprostředkování se zakládá na matematickém modelu, který využívá demografických, osobnostních a psychologických kritérií k určení slučitelnosti potenciálních partnerů. Podkladem pro výpočty je zatím nejrozsáhlejší dotazník v Evropě.

K demografickým kritériím patří např. pohlaví, věk, bydliště a vzdělání. 

Osobnostní kritéria obsahují otázky týkající se aspektů, které jsou pro členy v dlouhodobém vztahu velmi důležité.

Psychologická část testu vznikla na podkladu modelu "Big Five Personality Traits" (Pěti-faktorový model osobnostních rysů). Tento model se stal v devadesátých letech jedním z nejúspěšnějších konceptů moderní psychologie osobnosti.

Soukromí a ochrana dat má pro eDarling ten největší význam, a veškeré informace jsou proto bezpečně uloženy a zašifrovány. Poskytování informací třetím stranám nebo jiným členům je naprosto vyloučeno.

 

Data & fakta

Založeno Listopad 2008 eDarling Office
Sídlo společnosti Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Německo
Počet zaměstnanců 350
Počet registrovaných členů 13 milionů
Země působení Austrálie, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Chile, Irsko, Itálie, Jihoafrická republika, Maďarsko, Mexiko, Německo, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie.
 

 

load