Najděte u eDarlingu práci Vašich snů


Jste připraveni růst společně s námi?

 

V Affinitas nabízíme službu, která pomáhá lidem najít skvělý vztah, a víme proto hodně o tom, jak se k sobě kdo hodí – a to nejen v lásce, ale i v práci! Jakožto rychle rostoucí společnost stále hledáme lidi, kteří odpovídají našim potřebám a zapadnou do našeho týmu. Pevně věříme v to, že pozitivní pracovní atmosféra a dobrá nálada mají zásadní dopad na efektivitu práce a tím i na kvalitu produktu!
Naši zaměstnanci oceňují plochou hierarchii a „politiku otevřených dveří“, stejně jako fakt, že každý zaměstnanec záhy přebírá zodpovědnost za vlastní projekty. Práce v Affinitas – ať už na plný úvazek, či v rámci stáže – znamená podílet se na úspěchu naší platformy. Objevte svět, který se skrývá za jednou z nejúspěšnějších a nejrychleji rostoucích globálních seznamek, a staňte se součástí našeho týmu!

 


 

O eDarlingu
Společnost Affinitas s.r.o., která provozuje eDarling, je jedna z předních online seznamovacích společností v Evropě. eDarling se zaměřuje na nezadané, kteří hledají úspěšný a dlouhodobý vztah. Princip matchmakingu je založen na rozsáhlém osobnostním dotazníku za účelem rozpoznání kompatibility registrovaných uživatelů. eDarling momentálně zaměstnává kolem 300 vysoce kvalifikovaných lidí v centru Berlína a aktivně působí v těchto zemích: Austrálie, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Chile, Irsko, Itálie, Maďarsko, Mexiko, Německo, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie.