Autor: Redakce eDarling
9540

Jaké mají naši zákazníci s eDarling zkušenosti?

Jaké máte s eDarlingem zkušenosti?
Od založení seznamky v roce 2008 jsme ušli velký kus cesty a postupně rozšiřovali naše služby po celé Evropě i dalších kontinentech. Jaké mají s eDarling zkušenosti naši zákazníci a jak je seznamování u nás úspěšné?

Úspěšná seznámení po celém světě

Jeden z důvodů, proč se stále snažíme zdokonalovat a rozšiřovat své působení na trzích různých zemí, je velká motivace našich zaměstnanců. Z velké části ji tvoří pozitivní zpětná vazba od našich zákazníků, zejména příběhy úspěšného seznámení. A to včetně novinek o tom, který pár, jenž se poznal přes eDarling, se k sobě bude stěhovat, je zasnouben, měl svatbu nebo mu narodilo dítě.

Zaměstnanci proto každý měsíc dostávají e-mailem nové příběhy úspěšného seznámení, které mnohdy utvrzují v tom, že naděje umírá poslední a snaha se vyplácí.

 

Jaké mají s eDarling zkušenosti zahraniční dvojice?

Posuďte sami, jaké má s eDarling zkušenosti například německý pár Sabrina a René:

 

„Renému jsem napsala 1. 12. 2009 a už na konci prosince po pár schůzkách jsme věděli, že není třeba déle čekat. V lednu jsme počali naše první dítě a stále je těžké popsat, co se s námi děje. Prožíváme neuvěřitelné štěstí. Dnes jsme rodinka, budujeme si domov a jsme rádi, že jsme se poznali. eDarling doporučujeme každému, kdo si stěžuje na osamělý život. Pro nás a mnoho dalších to fungovalo dobře.“

 

Další z mnoha párů po celém světě, který má s eDarling zkušenosti velmi pozitivní, jsou Hania a Zbyszek z Polska. Hania žila již osm let osamělým životem, syn pracuje v zahraničí a doma jí rozptylovalo jen několik domácích zvířat, knihy a počítač. Dva měsíce po registraci u eDarlingu jí přišla upřímná zpráva od Zbyszka, kde se rozepsal o svém životě, včetně syna Adrianka.

Po první schůzce zjistili, že jsou na stejné vlnové délce a situace pak nabrala rychlé obrátky. „Oba jsme zralého věku a tak jsme neotáleli. Rozhodli jsme se žít společně a 26. června jsme začali vytvářet novou rodinu. Zdravím eDarling a přejeme všem, kteří jsou tam registrováni, aby je také potkalo takové štěstí.“

 

Jaké máte s eDarling zkušenosti Vy?

Na český trh vstoupila seznamka eDarling v květnu roku 2012 a od té doby ukončuje přibližně 500 uživatelů měsíčně své členství z důvodu nalezení partnera. Řada z nich se rozhodla veřejně se podělit to, jaké mají s eDarling zkušenosti v naší rubrice Úspěšná seznámení.

Ale i uživatelé, kteří ještě partnera nenašli, se podělili na internetu o své zkušenosti s eDarling. Slečna Hanka například píše:

 

„Jsem členem první týden, i za cenu, kterou jsem zaplatila, a žádný podvod tu zatím nevidím. Není to postavené na bázi obyčejného chatu -jsou tam konstruované, psychologicky a prakticky upravené otázky - vzhledem k tomu, že hodně cestuji, setkala jsem se s touto seznamkou již dříve, a rozhodně ji nevidím jako podvodnou - je skutečně pro náročné.“

 

Někteří dokonce na eDarlingu nacházejí lidi ze svého okolí nebo minulosti a naše seznamka je opět svádí dohromady, jak se to stalo i panu Petrovi: „Už si dopisuji se spolužačkou, kterou jsem 15 let od základky neviděl. Po zaplacení seznamka korektně funguje,“ doplňuje, jaké má s eDarling zkušenosti, co se týče spolehlivosti služeb.

 

Chtěli byste také svůj šťastný příběh?

 

Najděte lásku

 

 

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na redakce@edarling.cz

Komentáře

Také využívám služby Darlingu. Zatím jsem si partnera nevybrala, ale doufám, že i mě potká štěstí. Jířa

Dobrý večer, chtěla bych poděkovat za služby eDarling. Jsem velmi spokojená a doporučím tuto seznamku mým dobrým známým. Krásný večer Jarmila Dadáková

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, moc nás těší Vaše spokojenost. Krásný večer i Vám a mnoho štěstí u nás Tým eDarlingu

Dobrý den, máte-li jakýkoliv problém s naší službou nebo návrh na její vylepšení, obraťte se přímo e-mailem na oddělení péče o zákazníka: peceozakaznika@edarling.cz. Rádi se pokusíme Vám vyjít vstříc. Krásný den

Proč nejde "hodnotit" článek menším počtem hvězdiček? To aby se nekazila pověst? Nechápu. Také se chci ještě zeptat, pokud jste seznamka pro náročné, tedy seriozní seznamka, proč nezveřejňujete zde všechny reakce, tedy i ty negativní? Jsem zvědavá zda se tento příspěvek zde objeví či ne. Pokud ne, obrátím se na jiná místa a udělám vám pěknou reklamu.

Dobrý den, článek lze normálně hodnotit počtem hvězdiček 1 až 5, proto prosím lépe popište Váš problém. Pro zveřejňování komentářů platí mnoho pravidel (např. mazání nesrozumitelných, vulgárních komentářů či spamů, které se v komentářích objevují v řádech stovek denně). Všechny musí být proto nejdřív kontrolovány redakcí, nicméně veškerou negativní konstruktivní kritiku samozřejmě zveřejňujeme.

Nemáte pravdu, článek jde hodnotit minimálním počtem 2 hvězdiček, což pochopitelně zvedá průměr.

Zeptala jsem se správců redakčního systému a o chybě nevěděli, očividně se po kliknutí na 1 hvězdičku započítává do průměru jen 1, ale zobrazuje se to, jako by se započítaly 2, takže se nebojte, průměr to nezvedá. Už jsme jim zadali chybu opravit. Děkujeme za upozornění.

VIP členem jsem od včerejška, tj. od 23.9.2013. Během včerejška a dneška jsem napsal textové zprávy třem klientkám eDarlingu, v seznamu odeslaných zpráv je však nevidím. Nevím tudíž, zda moje zprávy byly doručeny. Jsem z toho silně otráven. eDarling není levná seznamka, očekával bych tedy kvalitní služby. Léta jsem pracoval v oboru IT, internetový portál eDarlingu je podle mne amatérské dílo, typický produkt naivního programování. Obsahuje řadu chyb, umožňuje uživateli provádět akce, které se ale do databáze nedostanou... Navrhuji provozovatelům, aby změnili dodavatele SW a za dobu, než se portál opraví, vrátili klientům peníze.

Pages