Jaké mají naši zákazníci s eDarling zkušenosti?

Jaké máte s eDarlingem zkušenosti?

Od založení seznamky v roce 2008 jsme ušli velký kus cesty a postupně rozšiřovali naše služby po celé Evropě i dalších kontinentech. Jaké mají s eDarling zkušenosti naši zákazníci a jak je seznamování u nás úspěšné?

Úspěšná seznámení po celém světě

Jeden z důvodů, proč se stále snažíme zdokonalovat a rozšiřovat své působení na trzích různých zemí, je velká motivace našich zaměstnanců. Z velké části ji tvoří pozitivní zpětná vazba od našich zákazníků, zejména příběhy úspěšného seznámení. A to včetně novinek o tom, který pár, jenž se poznal přes eDarling, se k sobě bude stěhovat, je zasnouben, měl svatbu nebo mu narodilo dítě.

Zaměstnanci proto každý měsíc dostávají e-mailem nové příběhy úspěšného seznámení, které mnohdy utvrzují v tom, že naděje umírá poslední a snaha se vyplácí.

Jaké mají s eDarling zkušenosti zahraniční dvojice?

Posuďte sami, jaké má s eDarling zkušenosti například německý pár Sabrina a René:

„Renému jsem napsala 1. 12. 2009 a už na konci prosince po pár schůzkách jsme věděli, že není třeba déle čekat. V lednu jsme počali naše první dítě a stále je těžké popsat, co se s námi děje. Prožíváme neuvěřitelné štěstí. Dnes jsme rodinka, budujeme si domov a jsme rádi, že jsme se poznali. eDarling doporučujeme každému, kdo si stěžuje na osamělý život. Pro nás a mnoho dalších to fungovalo dobře.“

Další z mnoha párů po celém světě, který má s eDarling zkušenosti velmi pozitivní, jsou Hania a Zbyszek z Polska. Hania žila již osm let osamělým životem, syn pracuje v zahraničí a doma jí rozptylovalo jen několik domácích zvířat, knihy a počítač. Dva měsíce po registraci u eDarlingu jí přišla upřímná zpráva od Zbyszka, kde se rozepsal o svém životě, včetně syna Adrianka.

Po první schůzce zjistili, že jsou na stejné vlnové délce a situace pak nabrala rychlé obrátky. „Oba jsme zralého věku a tak jsme neotáleli. Rozhodli jsme se žít společně a 26. června jsme začali vytvářet novou rodinu. Zdravím eDarling a přejeme všem, kteří jsou tam registrováni, aby je také potkalo takové štěstí.“

Jaké máte s eDarling zkušenosti Vy?

Na český trh vstoupila seznamka eDarling v květnu roku 2012 a od té doby ukončuje přibližně 500 uživatelů měsíčně své členství z důvodu nalezení partnera. Řada z nich se rozhodla veřejně se podělit to, jaké mají s eDarling zkušenosti v naší rubrice Úspěšná seznámení.

Ale i uživatelé, kteří ještě partnera nenašli, se podělili na internetu o své zkušenosti s eDarling. Slečna Hanka například píše:

„Jsem členem první týden, i za cenu, kterou jsem zaplatila, a žádný podvod tu zatím nevidím. Není to postavené na bázi obyčejného chatu -jsou tam konstruované, psychologicky a prakticky upravené otázky – vzhledem k tomu, že hodně cestuji, setkala jsem se s touto seznamkou již dříve, a rozhodně ji nevidím jako podvodnou – je skutečně pro náročné.“

Někteří dokonce na eDarlingu nacházejí lidi ze svého okolí nebo minulosti a naše seznamka je opět svádí dohromady, jak se to stalo i panu Petrovi: „Už si dopisuji se spolužačkou, kterou jsem 15 let od základky neviděl. Po zaplacení seznamka korektně funguje,“ doplňuje, jaké má s eDarling zkušenosti, co se týče spolehlivosti služeb.

Chtěli byste také svůj šťastný příběh?

Najděte lásku

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling