Autor: Redakce eDarling
8220

Jak vyplnit test osobnosti

Plán úspěchu 1
Chcete uspět již od začátku Vašeho hledání? Pečlivé vyplnění osobnostního profilu výrazně zvýší Vaše šance na úspěch. Zde se dozvíte, která čtyři pravidla byste měli mít na paměti, když vyplňujete test osobnosti.

 

Udělejte si na test čas

Test osobnosti na eDarlingu obsahuje přes 200 otázek a lze ho vyplnit pouze jednou, pro svědomité a upřímné vyplnění je proto nutná plná koncentrace. Výsledky, které z něj obdržíte, reflektují Vaši osobnost a chování v konkrétních životních situacích.

Podle výsledků tohoto testu Vám budeme navrhovat uživatele, kteří se k Vám povahově hodí. Je tedy nutné, abyste při vyplňování měli dost času a vyhnuli se všemu, co by Vás mohlo rušit. Informace, které v něm vyplníte, určí, jaké lidi přes eDarling vůbec potkáte.

 

Buďte upřímní

Některé osobní otázky, ze kterých je test osobnosti složen, často svádí k nepravdivým odpovědím. Nejste sportovně založení a stydíte se za to? Přesto buďte upřímní a netvrďte, že jste sportovní typ, Vaše návrhy partnerů by pak mohli být jen sportovci. Nejpozději při prvním setkání by vyšlo vše najevo a Vaše hledání by bylo až do této chvíle úplně zbytečné. Buďte proto upřímní a sami sebou.

 

Buďte realističtí

Při zadávání kritérií vztahujících se na Váš hledaný protějšek doporučujeme, abyste se na chvíli zamysleli a ujasnili si, co opravdu chcete. Samozřejmě, že je velmi praktické hledat lásku se stejnými zájmy a bydlištěm pár kilometrů od Vás. Taková zúžená kritéria ovšem zásadně ovlivní a omezí Vaše možnosti výběru.  Při zadávání kritérií buďte rozvážní; čím užší kritéria, tím menší šance potkat potenciální protějšek.

Není jednoduché najít člověka, který stoprocentně splňuje Vaše představy. Může se stát, že zrovna pro Vás vhodná a vysněná osoba bydlí v sousedním městě – chcete ji přesto vyloučit z Vašeho hledání? Proto doporučujeme, abyste kritéria hledání v testu osobnosti příliš nezužovali. Vzdálenost 50km či 100km určitě není velkou překážkou pro vysněný vztah, i kdyby byl zezačátku na dálku. Stejně tak partner, který je o pár centimetrů menší než Vy, dokáže být ve vztahu určitě skvělou oporou.

 

Vynaložte trochu úsilí

Test osobnosti se skládá jak z otázek s připravenými odpověďmi, tak i z otázek, které nabízejí možnost odpovídat individuálně. Můžete například zadat tři věci, které jsou pro Vás v životě důležité. Představte si, jakou odpověď byste si přáli od ostatních uživatelů, a podle toho se snažte odpovědět i Vy.

Oddělení Péče o zákazníka v eDarlingu vysvětluje: „Odpověď jako „počítač, přátelé“ je napsaná velmi rychle. Takový text bohužel zanechává dojem, že dotyčná osoba nemá mnoho zájmů, ani motivace k seznamování. Naopak odpovědi jako „Vždy jsem se snažil, abych dosáhl svých cílů a splnil si své sny“ působí sympaticky a mile a zvyšují tak automaticky Vaši šanci najít brzy vysněnou lásku.“

 

Test osobnosti je prvním krokem k úspěšnému, dlouhodobému vztahu. Vyplňte ho proto v dobrém rozpoložení a v klidném prostředí. Vždyť nejde o nic méně než o to, najít správného partnera či partnerku.

 

► Pro více informací navštivte naši Nápovědu.

 

 

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na redakce@edarling.cz

Počet hlasů: 1444
Hodnocení:
Hodnoceni článku. "Jak vyplnit test osobnosti". Průměrná známka: 3.18 z 5 Počet hlasů: 1444
Komentáře

To jsem zvědavá, co z toho bude!

Bude moje snaha korunovaná úspěchem?

Dobrý den, pevně doufáme, že ano. :)

Nemá smysl řešit malicherné problémy, když vyléváme vaničku i s dítětem

Hezký večer, mám dotaz: Je možno změnit ten Váš první test? Myslím, že jsem tomu nevěnovala dostatečnou pozornost. Děkuji za odpověď

Dobrý den, test změnit jde, máte-li VIP Plus členství. V tom případě se obraťte na oddělení péče o zákazníka: peceozakaznika@edarling.cz. Přejeme hezký den

Nemohu bohužel vložit svůj inzerát.

Dobrý den, obraťte se prosím na oddělení péče o zákazníka: peceozakaznika@edarling.cz. Přejeme hezký den.

Těším se na seznámení.

Eva Brdová: Dobrý den, základní členství je u nás zdarma. VIP nebo VIP Plus členství u nás funguje za poplatek. Pro podrobnosti kontaktujte naše oddělení péče o zákazníka: peceozakaznika@edarling.cz. Hezký den přeje tým eDarlingu.

Pages