Placená seznamka u nás

Placená seznamka

Jaké výhody nabízí placená seznamka na rozdíl od těch, které bývají zdarma či jen za nízký poplatek? Proč se vyplatí investovat do vážného seznámení přes internet, se dočtete v tomto článku.

Seznamky zdarma VS placená seznamka

Neplacené seznamky sice poskytnou uživatelům registraci a možnost seznámení, nikoliv však jiné důležité služby, které nabízí placená seznamka. Těmi je zaprvé soukromí, kdy Vaše fotografie může vidět kdokoliv.

Neplacené seznamky navíc velmi často nevyužívají systém šifrování, užitečný zejména u citlivých informací, jako jsou osobní údaje. Navíc neposkytují možnost návrhu vhodných protějšků, jakožto vyhodnocení osobnostního testu, což nejedna placená seznamka nabízí.

Na jednu stranu jsou některé seznamky za nulový či za malý vstupní poplatek, nemusíte tedy do online seznámení investovat finance. Na stranu druhou je ovšem často Váš profil na takových seznamkách veřejně dostupný nejen všem uživatelům seznamky, ale všem uživatelům internetu. Pro nalezení Vašeho protějšku se musíte často probírat nesčetným množstvím cizích profilů, což zabere mnoho času i energie při hledání vhodných lidí i komunikaci s nimi.

Placená seznamka tedy zahrnuje větší pravděpodobnost vážného seznámení. Profily na seznamkách zdarma nebývají ručně kontrolovány, je větší pravděpodobnost, že se na nich budou jeíj uživatelé vydávat za něco, co nejsou; popřípadě brát seznámení nezávazně, na lehkou váhu, či dokonce jako sport.

Zaplacením poplatku za plnohodnotné, tedy u nás VIP členství, uživatel nejen dává najevo, že má o seznámení vážný zájem. Díky této investici má placená seznamka oproti těm neplaceným mnoho výhod, včetně většího bezpečí a šance na úspěch.

Placená seznamka eDarling a výhody VIP členství

U nás musí každý uživatel vyplnit vstupní osobnostní test a celý profil, který je pak našimi zaměstnanci v oddělení Péče o zákazníka ručně kontrolován.Ať už si tedy na eDarlingu začnete psát s kýmkoliv, můžete si být jistí, že do registrace vložil(a) stejné úsilí jako Vy, a veškeré zadané informace byly schváleny zaměstnanci seznamky – tedy, že splňuje předepsaná pravidla slušného chování.

Registrací však výjimečné služby, které nabízí naše placená seznamka, nekončí. I u neplacené registrace Vám poté, na základě vyhodnocení matchingu, systém navrhne partnery podle Vámi nastavených kritérií – ať už se jedná o místo bydliště či podobné zájmy.

Nemusíte tedy procházet stovky profilů. Uživatelé, kteří by se k Vám mohli hodit, jsou Vám sami navrženi. Všem uživatelům je také k dispozici tým péče o zákazníka, na který se můžete obrátit s jakýmkoliv problémem či dotazem.

Placené VIP členství pak zahrnuje výhody – například možnost zobrazení všech fotografií a neomezenou komunikaci. eDarling navíc nabízí funkce jako 5 otázek nebo úsměv, díky kterým se počáteční komunikace mezi uživateli ulehčí a snadněji dokážou překonat prvotní ostych.

V neposlední řadě pak také jako placená seznamka eDarling dbá o Vaši naprostou bezpečnost a zajišťuje proto vysokou ochranu osobních údajů a dat. Váš profil proto mohou vidět jen naši registrovaní uživatelé. Veškeré údaje, poskytnuté od registrace, resp. přihlášení (včetně těch platebních), jsou navíc přenášeny se zakódováním certifikáty SSL – Secure Socket Layer.

placená seznamka

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling