Jak okouzlit ženu? Máme pro vás sérii článků

Jak okouzlit ženu

Někoho okouzlit není rozhodně lehké, zvláště pokud jste muž. Připravili jsme proto pro vás sérii článků na téma randění. Dozvíte se jak okouzlit ženu a třeba se zbavíte samoty. Nebo se nad našimi radami alespoň zasmějete.

1. tip jak okouzlit ženuNezapomeňte, že jste lovec

Jako lovec se musíte na svůj lov pořádně připravit, prozkoumat terén a udržovat si jistou dávku sebevědomí. Ale jak přežít v této divočině? Přečtěte si naše tři rady pro přežití: On hledá ji – lovecká strategie.

2. tip jak okouzlit ženuKouč má vždycky pravdu

Koučka partnerských vztahů Hana Wolf Vám poradí jak okouzlit ženu a nabídne zaručené a v praxi ověřené rady pro seznámení se ženou. Co dělat, když jste stydliví, existují nějaká speciální pravidla a na co si dávat pozor?

Wolf řiká: „Nejlepší je prostě být sám sebou. Navíc téměř každá žena má ráda, když je muž gentleman. Takže maličkosti v podobě otevření dveří, květiny, pomoci do kabátu se určitě počítají. Pokud jste při seznámení nervózní, klidně to řekněte nahlas. Vám se uleví a prolomíte tím ledy. Věřte tomu, že nejste jediný.“

3. tip jak okouzlit ženuJak to vidí dva tisíce našich uživatelek?

6 pravidel randění pro muže Vám mimo jiné prozradí, jaké signály od dámy v případě úspěšné schůzky dostanete. Bude to pusa?

Věděli jste, že většina žen Vám to v případě nezájmu do očí neřekne. Poněkud drsné, ale vyhnete se tím aspoň trapné chvilce. Pokud vycítíte, že to dnes mezi Vámi neklaplo, je lepší to vzít sportovně a ukázat tak kousek sebevědomí.

4. tip jak okouzlit ženuŽeny to nemají o moc jednodušší

Pokud si myslíte, že to muži mají složitější nebo jste žena, co také hledá, přečtěte si 3 užitečné rady jak se připravit na seznámení s mužem.

5. tip jak okouzlit ženuAno, existuje i příručka

Tomáš Baránek se ve své knize Jak sbalit ženu 2.0. snaží ukázat mužům, že takzvané balení ženy je hra, která se má brát s nadhledem. Pokud tedy zrovna prohrajete, neznamená to konec světa, ale jednu novou zkušenost do sbírky.

Pokud snad někdo během čtení získá pochybnosti o svých konverzačních schopnostech, může si je potrénovat dokonce i v přiložené cvičebnici. Ta mu zároveň pomůže vcítit se do objektu své touhy nebo si nacvičit chování v určité situaci.

6. tip jak okouzlit ženuNaučte se třeba tancovat!

Někdy také pomůže trochu vybočit z řady a nezůstat šedým průměrem. Zkuste se zamyslet nad tím, v čem vynikáte a nebojte se to ukázat. Jak radí koučka Wolf: „Když tedy budete mluvit o tom, co máte rádi, můžete snadno zjistit, kolik toho máte společného. Pokud zjistíte, že toho moc společného nemáte, tak je stále ještě dostatek prostoru ze vztahu vycouvat.“

Tak pánové, už víte jak okouzlit ženu? Podělte se v komentářích!

Banner pro registraci na Jak okouzlit ženu

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

O autorovi: Ivan Nemeth Ivan Nemeth pracuje ako redaktor Partner na úrovni. Více článků napsaných Ivan Nemeth