Seznamka Lesbická seznamka

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
lesbická seznamka banner
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Lesbická seznamka pro vážné seznámení

Chtěla byste se ve svém okolí seznámit s nějakou jinou ženou, ale nemáte pro to mnoho možností? Lesbická seznamka na eDarlingu Vám umožní najít partnerku pro vážný vztah. Stačí jen nastavit Váš filtr vyhledávání. dvě lesby na lesbicke seznamce eDarling

Nemáte možnost potkat jiné lesby v okolí?

Nepřekvapí, že ve velkých českých městech je seznamování podstatně jednodušší. Například v Praze se každoročně koná pouliční slavnost Prague Pride nebo známý filmový festival Mezipatra. Najdete zde také kavárny nebo bary pro queer komunitu, které jsou otevřeny všem bez ohledu na sexuální orientaci.

Možná Vám ale seznamování v barech a klubech nesedí nebo ve Vašem okolí prostě žádné takové místo otevřeného setkávání není. Seznamování přes internet není novinkou a jistě jste již slyšela nebo vyzkoušela mobilní aplikace jako igirls nebo tinder. Lesbická seznamka eDarling se od ostatních na internetu liší tím, že pomáhá dát dohromady hlavně ty ženy, co hledají vážné seznámení a partnerku pro život.

Jak je to vlastně s tolerancí Čechů vůči sexuálním menšinám? Přečtěte si v článku: On hledá jeho, ona hledá ji. Jak se seznámit?

Jak naše lesbická seznamka funguje?

Pomocí naší metody návrhu vhodného partnera Vám pomůžeme najít ženu pro život, se kterou můžete nejenom budovat společnou budoucnost. Princip je založen na metodickém modelu, který vypočítává takzvanou vztahovou kompatibilitu našich členek. Vypočítáváme ji na základě demografických údajů, osobnostního testu a také osobních očekávání od budoucího vztahu.

Ve Vašem online seznamovacím profilu nastavíte parametry, které pro Vás během hledání partnerky hrají největší roli. Jde například o vzdálenost od bydliště, věk nebo nejvyšší dosažené vzdělání. Budou Vám potom chodit návrhy nezadaných žen podle Vámi nastaveného filtru.

Přihlášení krok za krokem

Jak se přihlásím do lesbické seznamky? Na hlavní stránce během registrace zadáte, že jste žena, co hledá ženu a automaticky se Vám objeví eDarling lesbická seznamka. Poté bude následovat vyplnění osobnostního testu.

Pomocí tohoto testu analyzujeme charakterové rysy osobnosti, které ovlivňují Váš vztah k lidem a také potřeby či přání týkající se partnerských vztahů. V dalším kroku si vyplníte Váš seznamovací profil, nahrajete fotografie (pokud si přejete) a začnou Vám chodit návrhy možných partnerek podle Vámi zadaného filtru vyhledávání.

Všechny informace týkající se seznamování přes eDarling naleznete v sekci Plán úspěchu

Koučka Hana Wolf k seznamování a navazování dlouhodobých vztahů říká: „Ve chvíli prvotního poznávání je důležité, abyste měla představu o tom, s kým chcete být a přesně věděli, jaké vlastnosti jsou pro Vás důležité. Vždy se sami sebe ptejte, jestli jste vnitřně šťastná a spokojená.“

Chtěla byste poznat tu pravou ženu pro společný život? Zaregistrujte se kliknutím na banner níže a vyzkoušejte si vybrané funkce naší seznamky zdarma:

Registrace na lesbická seznamka

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling