Jak požádat o ruku? Inspirativní videa!

Jak požádat o ruku

Svatba bývá často pro mnohé jedním z nejlkrásnějších životních zážitků. Připomeňme si některé triky, jimiž příprava veselky začíná – žádostí o ruku. Na internetu najdete spoustu natočených žádostí spolu s reakcí nevěsty – od hudebních choreografií, přes šílené nápady až po ty vysoce romantické.

Není jediný, kdo v době internetu natáčí moment, kdy uslyší z úst své přítelkyně kýžené ano. Pokud jsou tedy pánové nervózní či jim dochází nápady, mohou inspiraci, jak požádat o ruku svou nejdražší, jednoduše odkoukat z článků, stránek nebo videí na internetu.

Tanec s písničkou

Žadatel v naśledujícím videu se například držel hesla Řekněte to písní. Pro svou spřízněnou duši zorganizoval s desítkami pomocníků z řad příbuzných a přátel choreografii v muzikálovém stylu na skladbu Marry You („vezmu si tě”), kterou jeho nynější manželka sledovala z kufru pomalu jedoucího vozu.

Jak požádat o ruku: Brněnské vyznání

Internetem přednedávnem proběhlo video brněnského mladíka, který se rozhodl svou milou požádat o ruku způsobem poněkud pompézním. A to nejen provedením (nechal se jakožto „dáreček“ zabalit do obří krabice), ale i tím, že pečlivě zdokumentovanou akci pyšně sdílel na internetu, aby jejich štěstí takříkajíc vykřičel do světa.

Požádal mě v teplákách na gauči

Na internetu se dá najít i nekonečně mnoho tipů a návodů, jak požádat o ruku, stejně jako historek manželek o tom, jak k tomu došlo. Od žádosti v teplácích doma na gauči, přes večerní romantiku na Eiffelově věži až po dárky ověšený strom.

I když lze tuto událost dokonale naplánovat a vytvořit z ní okamžik, na který se nezapomíná, nakonec je stejně důležitější, proč si klekáte na koleno, než jak. Požádat o ruku chce odvahu a hlavně pevné rozhodnutí zůstat po boku své milované po zbytek života.

Takže i kdyby se Vám žádost o ruku nepovedla podle Vašich představ, nebo si na velká gesta nepotrpíte, Vaše drahá polovička bude nejspíš stejně štěstím bez sebe, až uslyší vysněnou větu: Vezmeš si mě?

Registrace na jak požádat o ruku

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling

eDarling kvíz: Jste připraveni na nový vztah?