Single na dovolené? Ideální šance najít si partnera

single na dovolené

Dovolená je pro většinu z nás čas volna a výletů, ale co když nejste momentálně ve vztahu? Nezoufejte. Být single na dovolené může být dobrou příležitostí k seznámení se s novými lidmi. Provedli jsme průzkum mezi českými nezadanými a řekneme vám, jak můžete své šance při hledání partnera zvýšit.

Zeptali jsme se téměř 400 nezadaných na to, jak si seznamování na cestách představují. Projděte si naše 3 tipy:

1. Běžte na výlet do přírody

Až 48 % nezadaných mužů a 35 % žen nejraději chodí relaxovat někam do přírody. S touto početnou skupinou se proto snadněji seznámíte někde na předzahrádce horské boudy než u drinku v plážovém baru.

Pokud tedy raději nosíte trekové boty než gumové žabky proti mořským ježkům, sbalte si baťoh, deku a svačinu. Nemusíte vyrazit ani do hor. Nikdy totiž nevíte, co se může přihodit například během takového pikniku na louce nebo v parku.

Hledáte někoho ve vyšším věku? Zkuste naši seznamku pro seniory

2. Single na dovolené: zajděte do plážového baru

Pokud jste se však ocitli bez vztahu právě v létě nebo trávíte dovolenou v nějaké tropické zemi, zajděte někam k vodě.

Podle naší ankety bude totiž dovolenou u vody trávit téměř každý 4. dotázaný. Což je slušná šance, že na některé z nich natrefíte.

Mnozí nezadaní tráví dovolenou dle vlastních slov dovolenou ve společnosti přátel či rodiny. Mohlo by se tak zdát, že šance na kontakt jsou předem zmařeny. Nenechte se však odradit a využijte příležitostí, které se nabízejí. Pozvání na drink, či jen obyčejná nabídka pomoci s nafukovačkou umí roztát i ty nejtužší úvodní ledy a kdo ví, možná z toho bude první rande.

3. Oddejte se horečce sobotní noci

A nemusí být ani sobota, dokonce ani noc. Zajděte do místního baru nebo klubu. Single na dovolené tak pravděpodobně dlouho nezůstanete.

Pro téměř každého třetího nezadaného z našeho průzkumu jsou ideálním místem pro seznámení bary nebo noční podniky.

muž na pláži

Single na dovolené a zadaní po návratu?

Letní románky se proto volají letní, protože vydrží pouze do odletu z dovolené, v tom lepším případě do prvních podzimních dešťů. Drtivá většina nezadaných je ale přesvědčena, že románek z dovolené může vyústit v skutečný vztah. Podívejte se na argumenty, proč:

  • Žijeme v době internetu, mobilů a kamer. Udržet kontakt i poté, co se vaše cesty rozešly, nebylo nikdy snazší.
  • Strávili jste spolu čas na místě, které jste si oba vybrali pro odpočinek a relax. Ať už jste se poznali na pláži, na horském hřebenu nebo v katakombách zřícenin středověkého hradu, máte něco společného a dokázali jste si tuto zálibu společně vychutnat.
  • Mluvili jste o svých životech a rodinách. Případně jste již některé rodinné příslušníky měli možnost i potkat
  • Probrali jste možná vaše očekávání od budoucího vztahu. Pokud se oba shodnete, že nezůstane jen při letní lásce, tak můžete i po návratu domů vesele pokračovat v jeho utužování.
  • I vztah na dálku se dá zvládnout. A po čase se dá přeměnit na vztah bez dojíždění.

Najděte s námi partnera na dovolenou

Z lásky z dovolené se může klidně vyklubat i něco víc, byť ne každému se to musí samozřejmě podařit. To však neznamená, že si domů nepřinesete kopu krásných vzpomínek. Partnera pro příští dovolenou můžete navíc díky eDarlingu hledat kdykoliv.

banner na single na dovolené

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling