Seznamka vegetariánská seznamka

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
vegetarianska seznamka na eDarlingu
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Vegetariánská seznamka a veganská seznamka na eDarlingu

České internetové seznamky se mohou podle očekávání svých uživatelů lišit. eDarling je seznamka pro vážné seznámení, kde se opravdu každý může seznámit s někým novým. Jste vegetarián/ka nebo vegan/ka a hledáte partnera nebo partnerku, s kterými můžete bez problémů společně jít na nákup nebo povečeřet? Naše vegetariánská seznamka a veganská seznamka jsou tu pro Vás. par na kole_vegetarianska seznamka

Jak naše vegetariánská a veganská seznamka funguje?

Naše metoda návrhu vhodného partnera je klíčový nástroj, pomocí kterého Vám pomůžeme najít někoho nového, s kým se budete cítit dlouhodobě skvěle. Princip metody je založen na metodickém modelu, který vypočítává takzvanou vztahovou kompatibilitu našich členů. Vypočítáváme ji na základě demografických údajů, osobnostního testu a také osobních preferencí (očekávání) týkajících se budoucího vztahu.

Přečtěte si také: Seznamky přes internet

Ve Vašem online seznamovacím profilu máte možnost zadat kritéria hledání, která jsou pro Vás během hledání někoho nového důležitá – například výška, vzdálenost od bydliště nebo nejvyšší dosažené vzdělání. Budou Vám tak chodit návrhy nezadaných podle Vašeho filtru. O svém vegetariánství nebo veganství můžete dát vědět ostatním přímo ve svém profilu.

Nejsou ve Vašem okolí žádní nezadaní vegetariáni nebo vegani?

Podle průzkumů se v Česku hlásí k vegetariánství asi 1 až 2 % populace. Jde tedy o 100 až 200 tisíc lidí. Současné stravovací trendy naznačují, že se tento počet bude v budoucnu zvyšovat. Jenom pro srovnání, v západní Evropě se počet vegetariánů v populaci pohybuje mezi 2 až 9 %. Šance najít si vegetariána nebo vegetariánku tedy každým dnem rostou.

Může se samozřejmě stát, že ve Vašem okolí žádní nezadaní vegetariáni nebo vegani nežijí. Nemusíte mít ale obavy. Z nedávného průzkumu eDarlingu totiž vyplynulo, že téměř polovina dotázaných lidí konzumujících maso (45 %) by jeho přísun částečně omezila, pokud by je o to partner-vegetarián slušně požádal. 36 % z nich by omezilo konzumaci masa aspoň před partnerem a 9 % by dokonce přestalo jíst maso úplně.

Přečtěte si také: Jací jsou naší členové?

Vegetariánská a veganská seznamka: Co si vegetariáni a vegani nejčastěji přejí?

Z průzkumu také vyplynulo, že pro 42 % vegetariánů je příprava a výběr jídel ve vztahu s někým, kdo jí maso, tím nejtěžším. 17 % by mělo problém s výběrem vhodné restaurace pro společnou večeři. Najít s partnerem společnou řeč upevňuje důvěru každého vztahu a platí to samozřejmě také pro stravování. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.

Proč je sdíleni jídla nebo společné stravování ve vztahu důležité? Naše psycholožka Salama Marine k tomu říká: „Sedět naproti sobě u stolu a dívat se jeden druhému do očí je důležitou součástí každého vztahu. Pokud páry úspěšně projdou touto zásadní zkoušku, jejich vztah má do budoucna větší šanci. Pro některé lidi jsou stravovací návyky hodně důležité a mají strach být s někým, kdo jejich stravovací návyky nesdílí. Vztahu proto jenom prospěje, když se oba partneři na výběru jídel shodnou.“

Díky seznamce eDarling se můžete seznámit s někým novým, s kým se budete cítit fajn. Zaregistrujte se zdarma kliknutím na banner níže ještě dnes a najděte nejenom vegetariány nebo vegany ve svém okolí:

Registrace na vegetariánská seznamka

Zdroje:

Průzkumu eDarlingu se zúčastnilo 1904 lidí z Česka, 2016.

Česká společnost pro výživu a vegetariánství, http://www.csvv.cz/index.php/component/content/article?id=820

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling