Autor: Redakce eDarling
4588

Hledáte o eDarling diskuze na internetu? Není to třeba

Diskuze na internetu
Hledáte-li zkušenosti uživatelů eDarlingu, možná už jste zkoušeli hledat pojem "eDarling diskuze". Na internetu jich existuje několik a názory v nich se, stejně jako názory takřka na všechno, různí.

Kdo a jak vede o eDarling diskuze

Je třeba zdůraznit, že ne každý, kdo se u nás zaregistroval a o své zkušenosti se dělí online, se také stal plnohodnotným VIP členem s výhodami, které tento druh placeného členství nabízí. Bezplatná registrace u nás totiž slouží zejména pro vyzkoušení, jak člověku rozhraní naší seznamky vyhovuje a zda ho služba zaujala natolik, aby si zaplatil VIP členství. Více o tom, k čemu slouží registrace na eDarling, se dočtete například v článku eDarling zdarma.

Lidé, kteří tedy vedou přes internet o eDarling diskuze nebo o něm píšou recenze, často možnosti seznamky nemají prozkoumané a výhody placeného členství k nim nepronikly. Další nepochopení nebo negativní zkušenosti plynou také z neznalosti nebo nedbalosti. Je například žádoucí, aby si uživatelé podrobně přečetli všeobecné podmínky a případně také nápovědu, obě stránky jsou k přístupné na našem webu ještě před registrací; a také úvodní e-maily, které jim posíláme.

 

Čtete-li si na eDarling recenze či diskuze, ověřte si věrohodnost a gramotnost zdroje.

 

Předejdou tak mnoha případným nedorozuměním. Proto, čtete-li si jakékoliv názory na eDarling, recenze nebo články o nás, berte na zřetel jejich subjektivitu. Čtete-li si recenze, ověřte si i autora a dávejte přednost těm, které jsou delší a text v nich je bez pravopisných chyb a působí věrohodně a hodnotně.

 

Neváhejte se informovat - ale u spolehlivého zdroje

Váháte-li s členstvím na eDarling a chcete se o nás dozvědet více, na síti sice najdete o eDarling diskuze a recenze různého ražení, ale nejlépe Vám odpoví ti, kteří znají strukturu i vlastnosti naší seznamky nejlépe – zaměstnanci oddělení péče o zákazníka. Proto se nebojte zeptat na cokoliv, co Vás ohledně členství u eDarlingu zajímá, projděte si naši Nápovědu, ve které se dozvíte mnoho užitečných informací ohledně vedení Vašeho uživatelského účtu.

 

Pro důležité informace si pročtěte naše stránky či napište zákaznickému servisu.

 

Důkazem, že při správném používání a troše štěstí lze s eDarlingem najít lásku jsou i příběhy párů z rubriky Příběhy zamilovaných, kterých stále přibývá, přestože ne všichni uživatelé mají odvahu se o příběh úspěšného seznámení podělit veřejně.

Stanete-li se naším, ať už placeným či neplaceným, členem/kou, věnujte také pozornost článkům věnujícím se bezpečnosti komunikace online nebo Poradně, ve které najdete mnoho rad a tipů, co se týče navázání kontaktu i vztahů - od naší redakce, psychologů i koučů. Přejeme Vám vášnivé diskuze s Vašimi internetovými nápadníky a nápadnicemi a mnoho úspěchů při hledání protějšku.  

 

Budeme rádi, když se o Vaše zkušenosti ohledně naší seznamky podělíte v komentářích pod článkem, ať už formou stručného dojmu, nebo recenze.

 

 

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na redakce@edarling.cz

Komentáře

Jsem kvalitou této seznamky velice zklamán. Už jen vyplňování toho nekonečného dotazníku, při kterém se otázky opakují stále dokola - jako pro retardovaného. A posléze něco změnit? Neskutečný problém. Denně mi tu předhodí tu jednu, tu tři osoby, které jsou dle nějakého klíče ty vhodné. Co na tom, že už tu některé nějaký čas nepobývají. A teď ten poslední "zlepšovák". V kolonce "Co by, kdyby" vyhodili bydliště, takže netuším, jestli je Máňa z vedlejší vesnice, či z Horní Dolní na druhé straně republiky. Za chvilku mi vyprší VIP, pak to tu hned zruším. Přeci nebudu platit za něco, co očividně nesplňuje ani částečně, to co je jinde zadarmo, či za daleko méně. Šel jsem tu proto, neboť jsem měl za to, že tu nebude moci vlézt každý, kdo má PC a jeho úmysly jsou úplně jiné. Je to pro mne zklamání a rozhodně bych tyhlety stránky nikomu nedoporučil.

Petře, dotazník je dlouhý, ale je součástí logiky zdejšího vybírání protějšků. Jde také o to malinko stlačit potenciální stylizaci při vyplňování, proto se otázky opakují či jsou kladeny v jiné formě ač mají stejný význam. Nevím jak je to u žen, ale pokud Ti propadne placené členství, myslím, že vypadneš z matchingu, takže bys neměl dostávat tipy na neaktivní členy (pokud to tak funguje i u žen). Veřím, že když někdo za něco zaplatí, do profilu minimálně občas koukne. ;.) U "co kdyby" se bydliště ukazuje a v této kategorii se jedná častěji o vzdálenější členy. VIP si zruš dle obch. podmínek s předstihem (snad sedm dnů) ať nejsi popotahován o platbu za další období. Jinak, hlavní důvod proč píšu, .. ono seznamek zadarmo bohužel mnoho není - víš o nějaké kde to žije? ;.) Poté, co zrušili seznamku na lide.cz, nevím o jiné solidní webové seznamce zdarma, pokud tedy vyloučíme weby, kde něco visí, ale nikdo tam nechodí. Nj., je to boj, ale vytvrvej. PS. V počátcích zdejšího e-Darling jsem jako nespokojený po týdnu zrušil účet. Teď jsem tu znovu, mouchy už jsou vychytány a jde to. Tj. nejsem členem ani nějakým nadšencem ve vztahu k e-Darling. Ahoj.

Naozaj si myslíte, že cez net sa dá nájsť partner/ka na celý život? Naivná predstava. V dnešnej dobe "peňazí" mizernej ekonomiky... Moja skúsenosť za 10 rokov hľadania/stretnutí = 0. Väčšina žien má deti a hľadá "sponzora" Okrem iného. Hm, tomu sa hovorí láska. Samozrejme - názor/skúsenosti jedného čitateľa. Veľa šťastia v hľadaní ostatným želám.

Dobrý den Igore, vzhledem k příběhům úspěšného seznámení našich uživatelů ve všech zemích, kde působíme, na možnost trvalého vztahu, který vznikl na seznamce, věříme. Přejeme Vám, ať se v příbězích úspěšného seznámení také brzy objevíte ;).