Jak zaujmout muže. Pár jednoduchých rad

Jak zaujmout muže

Možná hledáte romantického prince, pána dokonalého nebo prostě jen sympaťáka se smyslem pro humor. Ale jak zaujmout muže svých snů, kolegu v práci, neznámého v autobuse? Nebo lépe řečeno – jak ho zaujmout pozitivně, aby Vás požádal o telefonní číslo nebo pozval na kávu?

Pánové, nezoufejte, myslíme i na Vás a připravili jsme sérii článků, jak okouzlit ženu.

Existuje mnoho knih, článků a dokonce i webové stránky, které téma, jak zaujmout muže, probírají zleva zprava a hemží se to v nich „zaručeně osvědčenými tipy“. Flirtujte z očí do očí! Flirtujte na dálku! Upřete na něj svůj svůdný pohled! Klopte plaše zrak raněné laně! Nechte ho Vás dobývat! Převezměte iniciativu!

Při důsledném dodržování nesourodých rad tak jejich aplikace během první schůzky potenciálního nápadníka spíše vyděsí; obzvlášť, když zkoušíte více najednou. V lepším případě si bude myslet, že máte tik nebo oční vadu, v horším duševní poruchu.

Kde tedy brát inspiraci na to, jak zaujmout muže?

Z minulosti existuje mnoho historek, pověr i doložených triků, jak získaly ženy srdce toho, o koho usilovaly. Jsou-li ovšem proveditelné i nyní, je na pováženou. Taková Kleopatra, považována za expertku v otázce, jak zaujmout muže, například obměkčila Oktaviánovo srdce tak, že se nechala zabalit do koberce.

Pomineme-li praktické a logistické detaily jako koupi koberce a fakt, že by Vás do něj musel někdo zabalit a dopravit za Vaším idolem, časové i finanční náklady pro takový úkon by nejspíš převyšovaly procentuální úspěšnost. Adina Mandlová zase pro získání toho, koho chtěla, zvala své oběti domů, kde do nich nalévala větší než malé množství alkoholu.

To může být účinnější než koberec, vážnou známost to ovšem také neslibuje – nehledě na to, že ve střízlivém světle dalšího rána se může Váš šarm ztratit tak rychle jako vzpomínka na minulou noc. Na co se tedy spolehnout?

Aplikujte tyto jednoduché rady:

1. Nezapomeňte na úsměv 🙂

Úsměv většinou nezaškodí, protože sluší každému – a v otázce, jak zaujmout muže, je to jeden z nepřirozenějších a neúčinnějších odzbrojujících prostředků.

Když se budete tvářit smutně, těžko navodíte přátelskou atmosféru, ve které by někdo chtěl rozvíjet družný hovor. Otočte tedy koutky směrem vzhůru, nakonec i to může nepřímo pomoci se uvolnit.

Jestli se Vám přesto usmívat nechce, nenuťte se do strojeného šklebu, ten namísto přátelské atmosféry navodí spíše potřebu hovor s Vámi rychle ukončit a přesunout se k někomu, kdo nevypadá, jako když trpí svalovou křečí v oblasti lící.

2. Neříkejte toho příliš mnoho

Vynikáte-li v mluveném projevu a rády byste uplatnily svůj šarm jiskřivým hovorem, lepší je nemluvit více než objekt Vašeho zájmu. Když budete hovořit jen o sobě a nepustíte druhého ke slovu, nebudete mít možnost zjistit více o osobnosti toho, kdo Vás zajímá. Slovní lavina pak může potenciálního partnera odradit tak, že se pod zavalením Vašimi slovy radši vytratí někam do ticha.

3. Nejlepší je být sama sebou!

Pokud jste extrovertní až excentrická, snaha zaujmout někoho distingovaně či plachými pohledy stejně nejspíš dopadne bídně nebo minimálně jinak než podle Vašich očekávání. I když na druhou stranu na Vás dotyčný aspoň jen tak nezapomene.

Pokud jste stydlivá, hrnout se do prostopášných žertů nebo bláznivých tipů podle filmů nejspíš taky nebude ono. I kdyby to náhodou poprvé vyšlo, svou skutečnou osobnost stejně nejde zatajovat věčně.

Pokud tedy nevíte, jak zaujmout muže, namísto rad z magazínů a knih vyrazte do terénu a najděte si své vlastní strategie, ve kterých bude hlavní roli hrát Vaše pravé já – ať už plaché, nerozhodné, intelektuální nebo ztřeštěné. Zkusit štěstí můžete také na naší seznamce:

Jak zaujmout muže registrace

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling

eDarling kvíz: Jste připraveni na nový vztah?