On hledá ji – lovecká strategie ve 3 bodech

Muž jako lovec to ještě nikdy neměl jednodušší. Jeho revír se v posledních desetiletích značně rozšířil. Svobodné dámy roztančují parkety klubů, vypisují seznamovací inzeráty do nedělní přílohy novin nebo publikují své fotky a preference na online seznamkách. Ale jak se neztratit v této divočině? Přečtěte si tři rady eDarlingu pro přežití.
žena s hrníčkem

 

On hledá ji 1 Připravte si lovecké náčiní

S holýma rukama ještě nikdo srnu neulovil a Vy budete potřebovat plán, předtím než se odhodláte vstoupit do lesa.

Populární kouč Tomáš Baránek ve své knize Jak sbalit ženu 2.0 hovoří o čtyřech fázích balení a nezavrhuje při snaze okouzlit ženu hrát i trochu neférově (například nebýt vždy upřímný, lehce si vymýšlet) za účelem pobavení a zaujetí protistrany. Důležitý je především účel, který hráč jednotlivými kroky sleduje. Celý proces balení rozděluje autor do 4 fází: příprava a výběr - kontaktáž - dobývání - svádění

Každá fáze se potom dle Baránka ještě štěpí na množství částí a podčástí - příprava a výběr zahrnuje například vyloučení nevhodných objektů touhy, dobývání mimo jiné úspěch na prvním rande.

 

On hledá ji 2Prozkoumejte teritorium

Loviště si musíte zvolit sami a vše záleží na Vašich preferencích. Výhoda moderního lovu spočívá v tom, že nemusíte ani opustit své obydlí. Posed tak máte přímo před počítačem.

Inzeráty ještě nevymřely. Přestože se zdálo, že možnosti seznámení přes internet pomalu vytěsnily seznamku v novinách, ještě stále lze najít každý týden nespočet oznámení v časopisech a inzertních tiskovinách.

Snažte se být v sekci „On hledá ji“ srozumitelní, protože ne každý musí rozumět Vašim zkratkám, a zkuste také o sobě něco prozradit. Porovnejte například tyto dva inzeráty: „Normální muž hledá normální ženu“ a „Sportovně založený, 48 let, 183 cm, nekuřák a rodinný typ hledá aktivní ženu pro společné výlety a vše co život přináší.“

Místo často málo srozumitelných inzerátů můžete zalovit v online světě. Pro seznamování na internetu hraje tu nejzásadnější roli Váš seznamovací profil. Nezapomeňte proto na kvalitní fotku zobrazující Vaši tvář, dostatečně vyplněné a pravdivé osobnostní údaje a buďte pozitivní.

 

On hledá ji 3Lovec musí mít sebevědomí

Vaše lovecké nadšení však musí být cítit, jinak to při první překážce vzdáte. Jste on, co hledá ji, tak to dejte jasně, ale zároveň taktně najevo.

Podle koučky Hany Wolf je nejlepší zůstat sám sebou. „Chce to jedině cvičit. Pokud ale opravdu nevíte, jak na to, jděte sám nebo s přáteli do baru a dívejte se, jak se seznamují ostatní muži. Pozorováním se můžete ledasco naučit. Dívejte se, jak ženy na muže reagují, sledujte jejich řeč těla, poslouchejte, o čem se baví. Snažte si z celého cvičení vzít něco, co byste sám dokázal.“ Pokud jste online, radí Wolf hlavně mluvit pravdu a nelhat o sobě. Ženy si totiž podle ní cení hlavně taktnost a upřímnost.

 

Zda se vrátíte domů s plnýma rukama, záleží tedy jen na Vás. Jak vidno, štěstí přeje připraveným a sebevědomým. Buďte však ve střehu, lovkyně jsou samozřejmě i mezi ženami! Pokud ještě nemáte svůj eDarling účet, zkuste to u nás - kliknutím na banner níže.

 

NAJDĚTE TU PRAVOU

Přečtěte si také:

 • Seznámení se ženou

  Při seznámení se ženou buďte sám sebou

  V našem rozhovoru jsme se koučky partnerských vztahů Hany Wolf zeptali, jak úspěšně zvládnout seznámení se ženou. Mimo jiné se dozvíte, zda existují nějaká obecná pravidla a čeho byste se měli vyvarovat.

 • Šmolka - rozhovor pro eDarling

  Seznamky už nejsou odkladištěm ztroskotanců

  Zeptali jsme se v rozhovoru odborníka na rodinné a partnerské vztahy Petra Šmolky, co si myslí o online seznamování.

   

 • 6 pravidel randění pro muže

  6 pravidel randění pro muže

  První rande se blíží a Vy už nemůžete vydržet, až ji po těch všech zprávách konečně spatříte. Skončí to katastrofou, nebo si získáte její srdce? Zeptali jsme se přímo našich uživatelek, co by ony rády viděly a dělaly na své první schůzce, a co by je naopak totálně odradilo.