Buďte aktivní a dávejte najevo svůj zájem!

Plán úspěchu 5

Zaregistrovali jste se na eDarlingu a nyní čekáte, až se Vám někdo ozve? Buďte aktivní a zkuste udělat první krok Vy! Nabízíme několik jednoduchých možností, jak kontaktovat uživatele, který je Vám sympatický.

Odešlete úsměv

Jeden z navrhovaných profilů se Vám líbí a chtěli byste kontaktovat jeho majitele. Bohužel Vás ještě nenapadlo téma, kterým byste mohli začít komunikaci. První krok pro aktivní komunikaci je jednoduché zaslání „Úsměvu“.

Tento symbol Vám usnadní překonat první překážku – dáte jím najevo zájem a zároveň upozorníte na svůj profil. Pokud se bude Váš profil zdát stejně zajímavý i kontaktované osobě, dostanete se ke společné konverzaci dřív, než se nadějete!

Využijte „Oboustranného seznámení“

Chcete se dozvědět víc o novém kontaktu? Chcete vědět, jak bude reagovat na zajímavé otázky? To vše se můžete dozvědět v průběhu „Oboustranného seznámení.“

Prvním krokem je odeslání 5 otázek, které si vyberete z našeho seznamu zhruba padesáti otázek. Kontaktovaný člen má následně možnost zaslat svých pět otázek Vám. V dalšímu kroku se dostanete k oboustrannému zaslání deseti „žádoucích a nežádoucích vlastností“ a posledním fází je potom už zaslání individuálně napsaných zpráv.

Napište a odešlete zprávu

Je Vám některý z doporučených profilů sympatický? Líbí se Vám fotografie uložená v profilu? Nejrychlejší aktivní a efektivní způsob kontaktování vybrané osoby je odeslání osobní zprávy.

Pokud nevíte, jak začít, jednoduché pravdilo zní: Pište o tom, co se Vám právě honí hlavou. Představte se a napište například, co Vás zaujalo na jeho či jejím profilu.

Náš tip: Soustřeďte se na informace zadané v profilu. Díky tomu bude Vaše zpráva na osloveného uživatele působit více osobně.

Buďte aktivní a začněte konverzaci

Spousta uživatelů seznamek si myslí, že nejjednodušší taktikou je nebýt aktivní a nic nedělat. Jen čekají, zda se bude něco dít: „Možná se bude o mě někdo zajímat, třeba mi pošle úsměv nebo že by mi rovnou poslal pět otázek?…“ Především ženy mají tendenci čekat na vysněného prince.

Tato taktika se Vám ale nemusí vyplatit. Začnete sami. Co když zrovna ta osoba, která by se Vám zamlouvala a se kterou byste si dokázali představit společné partnerství, má stejnou taktiku? Pokud budete pasivní, jednoduše se minete a propásnete šanci na seznámení.

Registrací na eDarlingu jste se rozhodli vzít štěstí do svých rukou. Nemáte zájem přenechat vše náhodě a čekat věčně na svou životní lásku. My jsme Vám umožnili kvalitní výběr potenciálních partnerů, navázání kontaktu s ostatními uživateli je na Vás. Udělejte další krok a buďte aktivní!

Pokud se Vám některý z doporučených profilů líbí, ozvěte se. Díky své přímočarosti budete vypadat přitažlivěji v očích ostatních nezadaných a zvýšíte i šanci najít si rychle vhodného partnera.

Pokud aktivní jste, ale Vaše životní láska na sebe nechává čekat, přečtěte si, jak zachovat trpělivost.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling