Hodnocení eDarlingu: chcete sdílet Vaše zkušenosti?

psát hodnocení na počítači

Online seznamování prošlo za posledních deset let velkou změnou k lepšímu a stalo se nedílnou součástí životů nejenom nezadaných. Seznamování na internetu už dávno není tabu, a proto zveme členy, aby se své zkušenosti sdíleli s ostatními a napsali hodnocení eDarlingu. Vašimi podněty se rádi inspirujeme, abychom naši nabídku nadále neustále zlepšovali.

Hodnocení eDarlingu: Váš názor nás zajímá

Naším posláním je pomoct Vám najít partnera, se kterým si budete skvěle rozumět. Zajistíme to díky detailnímu osobnostnímu testu a eDarling metodě vyhledávání vhodného partnera, díky které Vám budou nabízení nezadaní, kteří se k Vám opravdu hodí. Zajímá nás Vaše hodnocení eDarlingu, abychom zjistili, co se Vám líbí a co bychom naopak mohli dělat ještě lépe.

Jak hodnocení eDarlingu posiluje důvěru

Neváhejte nás kontaktovat. Zde jsou 3 možnosti, jak na to:

1. Zanechte komentář – komentář přímo pod článkem je nejpřímější forma, jak ohodnotit eDarling. V tomto případě doporučujeme projít již stávající komentáře, zda již někdo neměl podobný dotaz a nebylo mu odpovězeno. Pokud máte dotaz na jednu z našich funkcí, případně na Váš účet – kontaktujte prosím přímo náš zákaznický servis. Dovolujeme si Vás upozornit, že urážející nebo neslušné komentáře nebudou zveřejněny.

2. Pokud chcete zanechat důvěrnější hodnocení, kontaktujte Zákaznický servis eDarlingu na [email protected]

3. Nebo využijte naše sociální sítě Facebook, Google+ a Twitter

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling