Tipy, jak se přihlásit a registrovat na eDarling

muž u počitače

Registrace na eDarling neboli základní členství je neplacené. K čemu vlastně registrace slouží se dozvíte v tomto článku.

Chcete-li se registrovat, stačí vyplnit krátký formulář na hlavní stránce, zvolit své heslo a po pečlivém přečtení schválit naše Všeobecné podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů.

Pak už jen stačí kliknout na tlačítko „Registrace zdarma“ a zobrazí se Vám náš osobnostní test, na jehož vyplnění si v ideálním případě dopřejte chvíli klidu a soustředění.

Při vyplňování osobnostního testu můžete zadat nejen kritéria, která zajišťují tzv. matching, ale i osobní kritéria hledání. Jakmile dokončíte dotazník, dostanete se na svůj profil. Zde se zobrazí výsledky osobnostního testu a v části „Žádoucí a nežádoucí“ můžete dále upřesnit své požadavky na budoucího partnera. Návrhy partnerů obdržíte v menu pod odkazy „Přehled“ nebo „Návrhy partnerů“.

Veškeré Vaše údaje považujeme za velmi důvěrné. Více informací na téma Ochrana osobních údajů najdete pod odkazem Ochrana dat.

Jak se přihlásit na eDarling

Pokud už jste registrovaným členem, do systému se lze přihlásit jednoduše na hlavní stránce v pravém horním rohu pomocí své e-mailové adresy a hesla. Po zadání údajů klikněte na „Přihlásit se“. Přihlásit se můžete také kliknutím na tento banner:

banner registrace na Jak se přihlásit

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling