Autor: Redakce eDarling
3916

Komentář v profilu na téma, které Vás zaujalo

zena pise komentar k profilu
eDarling věří, že dobrá komunikace je základem každého úspěšného vztahu. Proto máte u každého profilu možnost ho okomentovat a navázat tím komunikaci.

Hned po zaregistrování na eDarlingu máte možnost s navrženými partnery komunikovat více způsoby. Všichni členové mohou začít komunikaci posláním úsměvu nebo otázek. Jako VIP člen však můžete navíc komentovat části profilu, které Vás zaujaly. 

 

K čemu slouží komentář v profilu? 

Členové eDarlingu popisují ve svých seznamovacích profilech, kdo jsou, co je pro ně důležité a co očekávají od vztahu. Pokud se Vám něčí profil líbí, můžete dát Váš zájem najevo tím, že zanecháte komentář.  

Možná jste si všimli, že máte s navrženým partnerem společný zájem a chtěli byste sdílet dodatečné informace k tématu. Například máte oba rádi sci-fi romány a chtěli byste se dozvědět, kdo je oblíbený autor Vašeho navrženého partnera. Nebo jste si všimli v profilu zálibu, o které byste se chtěli dozvědět něco víc. Komentář v profilu jsou pro to ideální příležitostí. 

Čtěte také: Průzkum online profilů: Co uživatelům nejvíc vadí?

 

Jak mohu profil okomentovat?

Pokud Vás zaujme určitá část profilu, klikněte na komentář vpravo dole a vyplňte textové pole. Druhá strana dostane informaci přes email a také ve svém eDarling profilu.   

 

Kdo může vidět mé komentáře?

eDarlingu záleží na ochraně Vašeho soukromí a dat. Z tohoto důvodu můžete vidět Vaše komentáře jenom Vy a Váš potenciální partner.

 

Co mám dělat, když mi někdo pošle urážlivé komentáře? 

Abychom zachovali co nejvyšší kvalitu, informace v profilech pracovníci zákaznického servisu pravidelně kontrolují. Z důvodu bezpečnosti jsou také komentáře uchovány v historii zpráv. Pokud mát pocit, že Vám někdo poslal nevhodný komentář, obraťte se prosím na náš zákaznický servis co nejdříve. Nevhodnost takového komentáře ihned ověříme a v případě nutnosti vymažeme nejenom komentář, ale i dotyčného člena z návrhu Vašich potenciálních partnerů. Navic ho upozorníme na porušení našich pravidel chování – s možností vyloučení se seznamky eDarling.  

 

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.