Autor: Redakce eDarling
21617

Jak ukončit členství na eDarlingu?

Plán úspěchu 8
Registrovali jste se na eDarlingu, vyplnili profil, seznámili jste se se zajímavými lidmi a nakonec jste se zamilovali a našli tu pravou lásku. Teď se chcete dozvědět, jak ukončit členství a co se bude dít dál. Shrnuli jsme pro Vás nejdůležitější informace.

Jak vypovědět VIP členství

Vaše VIP členství máte možnost ukončit ke konci každé smluvní doby s 3denní výpovědní lhůtou. Výpověď je písemná, nejlépe pomocí našeho online výpovědního formuláře, popřípadě také formou emailu, faxu nebo dopisu. Podrobnější informace k výpovědi naleznete v naší Nápovědě.

Písemná výpověď musí obsahovat e-mailovou adresu, s níž jste se na eDarlingu registrovali, aby byla Vaše identifikace zcela jasná.

 

Jak kompletně smazat profil

Po ukončení VIP členství se Váš profil automaticky přepne na základní členství. To znamená, že máte nadále přístup na eDarling a svůj profil, aniž byste platili jakékoliv poplatky. 

Samozřejmě můžete kdykoliv zrušit i bezplatné členství na eDarlingu. V tomto případě kliknete na záložku Můj účet - Členství a pod bodem Informace o mém profilu najdete odkaz, který Váš účet vymaže. Podrobné informace najdete zde.

 

Co se stane s Vašimi údaji po smazání profilu?

Po zrušení Vašeho bezplatného členství smažeme nenávratně veškeré údaje zadané ve Vašem profilu. To znamená, že ztrácíte jak Vy, tak i ostatní členové přístup k Vašim údajům a zprávám. Před tím, než smažete svůj profil, si proto kopírujte do počítače všechny fotografie a zprávy, které byste neradi ztratili.

 

Podělte se s námi o svůj příběh

Již mnoho zamilovaných párů se potkalo díky naší pomoci. Naše návrhy vedly nejen ke šťastnému partnerství, ale mnohdy i k uzavření sňatků a dokonce narození dětí. Pokud jste i Vy potkali svou lásku s naší pomocí, napište nám a podělte se s námi o svůj příběh. 

Napište nám na pribehy@edarling.cz nebo navštivte naši stránku Příběhy zamilovaných.

 

Navštivte naši online poradnu

I když jste právě zamilovaní a užíváte si šťastné partnerství, nezdráhejte se občas nahlédnout na stránku naší Poradny, kde jistě najdete užitečné tipy i pro Váš vztah. Těšíme se na Vás!

 

Pro více informací i výpovědní formulář navštivte naši uživatelskou Nápovědu.

 

 

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na redakce@edarling.cz