Příběh Evy a Filipa: I přes společné známé jsme se potkali až na eDarlingu

Partneři

Říká se, že na první lásky se nezapomíná. Já si na tu svou první příliš nepamatuji, zato ale doufám, že na tuhle nezapomenu, protože bude ta poslední…

Potkali jsme se zde, ani ne měsíc po mé registaci. Jak už to tak bývá, začalo to typickým pozvání na drink. Strávila jsem až překvapivě pěkný a příjemný večer ve společnosti inteligentního muže, který kupodivu nemyslel jen na to jedno.

Po pár následujících večerech vzájemného poznáváni a sbližování, ať už u dobré večeře ve stylové restauraci, u sklenky vybraného vína nebo v kině u komedie, kde jsme se oba smáli stejným věcem, či u nějakého hororu, kdy se zase naše ruce několikrát pevně stiskly, mi začalo pomalu docházet, že náš vztah oba bereme čím dál vážněji.

Po pár večerech mi začalo pomalu docházet, že náš vztah oba bereme čím dál vážněji

Při vyprávění si různých zážitků jsme přišli i na to, že kolem sebe chodíme už pěkně dlouho – stejná místa, stejní známí, ale ne a ne se potkat…Tak co se nám nepodařilo v reálném životě, k tomu nám díky bohu pomohl eDarling. Nedávno jsem byla i u kartářky a ta doslova řekla, že je náš vztah karmický… A já tomu věřím. 🙂 Jsme sice na začátku a čeká nás ještě dlouhá cesta, ale jdeme ve dvou.

S díky eDarlingu Eva a Filip