Příběh Jitky: Jsem ráda, že jsem našla odvahu a poslala úsměv jako první

v partnerském vztahu

Jmenuji se Jitka a jsem rozvedená slečna s malým synem. Poté, co jsem, již dva roky od manžela, strávila další dovolenou jen s přáteli a bez partnera, už jsem si říkala, že normální chlap snad neexistuje. Potom jsem se ale rozhodla zaregistrovat na internetové seznamce.

Vzhledem k jejich množství jsem si vytvořila profil přibližně na třech, jenže většina mužů mě oslovila jen kvůli sexu, a to jsem nechtěla. A pokud už mě někdo zaujal, nic z toho nebylo, protože nejsem ten typ, co dokáže oslovit první.

Jednou mi přišla zpráva z eDarlingu, že někdo navštívil můj profil. Jako vždycky jsem profil otevřela. Uživatel se mi na první pohled líbil a byl mi sympatický jak vzhledem, tak informacemi v profilu. Kvůli své nesmělosti jsem doufala, že se ozve sám, ale neudělal to.

Tak jsem svou nesmělost překonala, sebrala odvahu a poslala jsem mu úsměv – poprvé jsem někoho oslovila první. Řekla jsem si, že je mi 36 let a nemohu čekat věčně, až se ozve ten pravý. A hle, odpověd přišla téměř okamžitě.

Poté jsme si vyměnili pár zpráv a nakonec přišlo pozvání na večeři. Vzhledem k mým špatným zkušenostem jsem pro začátek navrhla jen kávu, od ní se totiž lépe utíká…

Vzal to s humorem a za chvíli jsme již seděli u kávy. Náš první společný večer skončil polibky a objetím, první společný víkend seznámením s rodinou. Je milý, pozorný, můj a já už ho jiné nedám.

Jsem ráda, že jsem našla odvahu a poslala úsměv jako první. Díky eDarlingu jsem zamilovaná a štasná.

Děkuji, Jitka

Tento text byl publikován se svolením uživatelky, která své členství na eDarlingu šťastně ukončila v září 2012. Gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil!