Array

Michaela a Tomáš: Naše zprávy byly jako slohová cvičení

Michaela a Tomáš: Naše zprávy byly jako slohová cvičení

Spolu od července 2015

Na seznamku eDarling jsem se zaregistroval v červnu 2015 po shlédnutí reklamy v TV. Zaujal mě slogan Seznamka pro náročné. Ihned po registraci jsem si začal psát se třemi dámami a s jednou z nich se po krátké době setkal. Ovšem nebylo to ono, více jsme se neviděli. S Michaelou to ovšem bylo jiné.

Rozuměli jsme si od prvních řádků. Smáli jsme se, že se naše zprávy spíše podobají slohovým cvičením, než jen strohým zprávám. Máme společný pohled na spoustu věcí, těch životních, jako jsou děti, které oba chceme, společný život, rozdělení rolí muže a ženy a mnohé další.

Viděli jsme se poprvé koncem července, jelikož nás dělí cca 100 km, a ihned to zajiskřilo. Michaela je velmi inteligentní, hodná a krásná žena. Nezapomenu na naše první setkání. Když jsem ji viděl přijíždět, hned na mě zapůsobila svým máváním 🙂 Byli jsme se projít a pak na kávě na zahrádce jedné malebné restaurace.

Po měsíci bylo jasné, že je nám spolu dobře a mohlo by to tak být i do budoucna. A tak jsme spolu strávili víkend.

Od té doby jsme se vídali minimálně jednkrát týdně a čas trávili většinou výlety – historická centra měst, zámky, příroda, muzea, apod. Vždy jsme ani na moment neregistrovali čas. Po měsíci bylo jasné, že je nám spolu dobře a mohlo by to tak být i do budoucna. A tak jsme spolu strávili víkend. Nyní jsme oba spokojení a plánujeme první společnou dovolenou. Bydlíme zatím odděleně, ale jsme v každodenní kontaktu a těšíme na dalších společně strávené chvíle.

Křestní jména byla na přání uživatelů změněna.