Hned si padli do oka

manželé Rieglovi_eDarling

manželé

V srpnu tomu bude rok, co spolu žijeme v jedné domácnosti a učíme se jeden od druhého toleranci a porozumění. Také budujeme náš domov přesně podle našich představ, což je opravdu zábava.

Na portálu jsem byla zaregistrovaná již asi půl roku a seznámila se s několika muži, s jimiž jsem se setkala i osobně, ale jiskra nepřeskočila. Stejně tomu tak bylo i s mým manželem, také se před naším seznámením sešel s několika ženami. No a poté, jednoho dne v březnu 2015, mi zaslal smajlík přes portál. Na manželově profilu mne v první řadě zaujalo, že chce rodinu, což pro mne bylo zásadní informací. Také se mi líbilo, že dokáže sám o sobě říci i negativní věci, což mi také imponovalo. Jeho fotka se mi také moc zamlouvala a tak jsem smajlík opětovala.

Posléze jsme asi tak 2 týdny komunikovali přes eDarling. Bylo hezké si jen tak psát a těšit se na večer až zapneme počítač, jestli tam jeden druhému odpověděl. Následně jsem si vyměnili soukromý e-mail a pokračovali v komunikaci. Hodně jsme se o sobě dozvěděli. Co nás baví nejvíce, kam bychom se rádi jednou podívali se svým protějškem, co bychom od života chtěli a podobně.

Díky této komunikaci jsme zjistili, že jsme si hodně v mnoha věcech podobní a to nás oba velice těšilo. Začali jsme zjišťovat, že nám pouze e-mailová komunikace nestačí. Následně jsem se dohodli, že bychom se rádi seznámili i osobně a zjistili, zda si budeme rozumět i po setkání.

Po asi tak 1 měsíci jsme měli první rande. Oba dva jsme na setkání přišli velice nervozní, jelikož jsme oba doufali, že je to konečně ten protějšek, kterého hledáme. Potvrdilo se. Sešli jsme se u Brněnské přehrady a naše schůzka trvala celých 6 hodin. Celou dobu jsme se procházeli, povídali si, ale také mlčeli a i to mlčení bylo pro oba dva kouzelné. Ověřili jsme si tím, že společně dokážeme imlčet a necítíme se při tom špatně. Na konci dne proběhla první pusa, která stvrdila vše.

Oba jsme po tomto prvním polibku věděli, že už nemusíme hledat dál, že jsme tu jeden pro druhého. Vídali jsme se posléze každou volnou chvilku, trávili jsem čas povídáním, procházkami, zlobením se navzájem, prostě jsme si užívali jeden druhého. No a v létě 2015 jsme se navzájem sestěhovali do jedné domácnosti.

Dejte muži šanci, aby vás mohl dobývat. Je to zábava nejen pro muže, ale i pro vás.

V březnu jsme stvrdili náš vztah slibem manželským. Svatba byla malá jen s nejbližší rodinou, ale krásná. Oba dva jsme si ji užili, tak bychom měli na co vzpomínat. V srpnu 2016 tomu bude rok, co spolu žijeme v jedné domácnosti. Učíme se jeden od druhého toleranci a porozumění, také budujeme náš domov přesně podle našich představ, což je opravdu zábava.

Do budoucna plánujeme děti, abychom se s nimi mohli podělit o naši lásku, kterou jsme v sobě díky vaší seznamce našli a kterou se snažíme dál hýčkat. Jak říkávala moje prababička: “Ke každé kytičce se najde zahradník.” Přeji všem, jež stále hledají, aby svoji lásku našli. Tak jako my dva.

Marcela a Láďa Rieglovi

Tento text byl publikován se svolením uživatelů.