Příběh Evy: Na potřetí to vyšlo!

v partnerském vztahu

Také já se chci připojit k uživatelum eDarlingu, kteří díky této seznamce našli životního partnera. V březnu 2013 jsem se zaregistrovala a s předsevzetím, že budu aktivní, protože být štastná a v pohodě je sice fajn, ale ještě lepší je to s někým sdílet.

Začala jsem prohlížet návrhy partneru a posílat usměvy. Na konci května po několika zprávách se uskutečnilo moje první osobní setkání. Povídali jsme si hezky, ale ta jiskra zkrátka nepřeskočila.

Za čtrnáct dní jsem se opět po několika zprávách osobně setkala s dalším navrženým partnerem, ale opět nic. Potom jsem aktivně, rovnou zprávou, ne usměvem, oslovila Rudolfa. Psali jsme si skoro denně, ale po čtrnáct dní jsem netrpělivě čekala pozvání na osobní setkání a pořád nic!

A tak jsem využila ženských zbraní a v jedné zprávě jsem se zmínila o zakoupení nových květovaných šatů. A hle – přišla odpověd, že by mě v těch šatech rád viděl. Setkali jsme se jednoho slunečného červnového odpoledne. Oba jsme byli nervozní, ale ta pověstná jiskra přeskočila a do třetice to prostě vyšlo!

A mimochodem, bylo to zároveň i Rudovo třetí osobní setkání. Prostě, díky eDarlingu jsme se našli!

Děkuji, Eva


Tento text byl publikován se svolením uživatelů, kteří šťastně ukončili své členství na eDarlingu v březnu 2014.

Gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil!