Příběh Irisky a Martina: Přemluvil mě na rande a teď se k němu stěhuji

plánují žít ve společné domácnosti

Nemusí Vám být líto, že u Vás na seznamce končím, protože mi pomohla rychleji než kterákoliv jiná.

Jak víte, zaplatila jsem členství na rok, ale lásku jsem našla už mnohem dříve, než jsem předpokládala. Oslovil mě Martin N. – voják z povolání. Když jsem viděla jeho povolání, tak jsem ho ani moc nechtěla poznat, protože mám s vojáky špatné zkušenosti.

Ale po pár vzkazech na eDarlingu, které jsme si vyměnili, jsem se rozhodla, že jedno rande zkusím. Učaroval mi natolik, že jsem s ním šla na druhé rande, na třetí… A nyní jsme spolu!

Nemůžu uvěřit, že jsem našla tak skvělého človíčka, který je stejný optimista, jako já, a na spoustu věcí máme stejný názor. Jsme spolu sice krátce, ale už plánujeme, že se k němu do konce června přestěhuji. Tak nám držte pěstí, ať máme štěstí! 😀

PS: Kdyby Martin napsal do povolání: Voják z povolání – psovod, tak bych ho oslovila sama. Ale že je psovod, a miluje psy jako já, jsem netušila. A co víc – můj pes se ve svém chování zlepšil o 95%. Už není tak rozmazlený a velmi dobře poslouchá. Můj Martínek „Milášek“na něj má velmi dobrý vliv, stejně jako na mě! Děkuji moc eDarlingu. A všem doporučuji nemít předsudky a zkusit rande naživo!

S přátelským pozdravem šťastně zamilovaná Irena, zvaná Iriska

Tento text byl publikován se svolením uživatelů, kteří šťastně ukončili své členství na eDarlingu v dubnu 2013. Gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil!