Příběh Mirky a Pavla: Lepší je spolu bydlet, než někam jezdit

ve společné domácnosti

Ráda bych vám touto cestou představila náš příběh seznámení na eDarlingu. Jmenuji se Mirka a touha změnit svůj dosavadní život mě přivedla až na seznamku eDarling.

Po desetileté „známosti“ s mužem, který byl celou tu dobu ženatý, a který s tím za 10 let nic neudělal, jsem chtěla najít muže, který by alespoň trochu splňoval mé představy:

Vedle kterého bych se ráno probouzela, se kterým bych se mohla smát, být šťastná, nebo bych se s ním mohla podělit o své trápení.

Je pravda, že jsem si z nabízených profilů mohla vybrat, ale většinou to po pár vyměněných větách skončilo, nebo jsem byla ještě „náročnější“, než pouze náročná… Asi po měsíci mě přestalo bavit pročítat si nabízené profily, a spíš jsem ze zvědavosti začala pročítat „Co by kdyby“. Nikdo mě tam však nezaujal, protože mi pánové mého věku připomínali spíš mého tatínka. Až jsem narazila na muže, který na fotce vypadal jako kluk a pěkný rošťák, ale bohužel bydlel 100km ode mě.

Nic jsem od toho nečekala, jenže Pavel mi odepsal.

Chtěla jsem ale, aby věděl, že mu to tam moc sluší a že mu přeju moc úspěchů při hledání. Poslala jsem mu tedy krátký vzkaz a vzhledem ke vzdálenosti jsem od toho nic dalšího nečekala. Jenže Pavel mi na můj vzkaz odepsal. A dnes už to bude půl roku, kdy jsme se seznámili a zjistili, že i když 100km není nepřekonatelných, tak je stejně lepší bydlet spolu a nemuset nikam jezdit.

Mirka a Pavel

Tento text byl publikován se svolením uživatelů, kteří šťastně ukončili své členství na eDarlingu v listopadu 2012. Gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil!