Příběh Aleše a Yayy s miminkem

Společné dítě

Pro motivaci ostatních zasílám náš příběh.

Zkoušela jsem občas po večerech kouknout po seznamkách, ale často mě zklamaly vulgární odpovědi některých odpovídajících. Pak jsem viděla v televizi reklamu na eDarling. Říkala jsem si, že když je ta seznamka placená, nebudou tam jistě tito otravní, s prominutím „sexuchtiví“ dotírači.

A bylo to tak. Ani jednou jsem se s ničím takovým na eDarlingu nesetkala. Prohlížela jsem si profily a po nedlouhé době mi přišel úsměv od Aleše. Odeslala jsem také úsměv, a pak jsme si začali psát. Musím říct, že jsem se u toho hodně nasmála. Máme hodně podobný smysl pro humor, a tak jsme se dobře bavili. Vzpomínám, jak jsem u toho dělala do práce špenátový dort k narozeninám, a pořád jsem odbíhala odepisovat.

Poté jsem dostala nabídku na rande, jít na koncert Lionela Richieho. Říkala jsem si, že i kdyby rande nevyšlo, tak se podívám na hezký koncert. Koncert byl super a rande ještě lepší. Takže následovala další a další rande, spousta květin, čokolád, obědů…

Koncert byl super a rande ještě lepší

No, a za chvíli to budou 2 roky, co jsme šťastně spolu. Před 20 dny se nám narodil krásný syn Alex, takže jsme šťastni tak, jak jen to nejvíc jde.

A když pootočím hlavu, směje se na mě ze zdi zarámovaná fotka Lionela a vstupenky schované na památku našeho prvního (a doufám že posledního) rande…Díky eDarlingu za seznámení. Kudy chodím, tudy Vás chválím a doporučuju…

Vaši Aleš, Yaya a Alex

Tento text byl publikován se svolením uživatelů. Gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil!