Provizní program

Chcete vydělávat s eDarlingem? Staňte se naším partnerem a využívejte výhody naší silné značky. Díky proviznímu programu můžete dostat provize za nové zákazníky, které k nám přivedete.

Online seznamování je rapidně se rozvíjející se obchodní sektor. Počet nezadaných se rok od roku zvyšuje a změna životního stylu a pronikání internetu do větší části populace vede ke vzrůstajícímu zájmu o tyto služby.

Proč eDarling?

Náš portál je součástí celosvětové sítě seznamovacích portálů společnosti Spark Networks Services GmbH. Tydně se u nás registruje 10 000 nových uživatelů. Od spuštění v České republice v roce 2012 jsme se stali jednoznačným leaderem na trhu prémiového sezanmování.

Orientace na zákazníka, manuální kontrola zaručující vysoká kvalitu profilu a unikátní metoda porovnávání osobnostních profilů dělá z eDarlingu to nejlepší místo pro hledání dlouhodobého vztahu.

.

Co získáte jako náš partner?

 • model odměňování závisející na výkonu
 • aktuální, aktraktivní a dobře cílené reklamní materiály – v případě vyššího objemu umíme připravit kreativy přímo pro Vás
 • vysokou míru konverzí
 • velmi silnou značku podpořenou masivními kampaněmi na internetu a v TV
 • platnost cookies 30 dní

Jaká je cílová skupina našeho portálu?

 • nezadaní
 • věk 30+
 • hledajíci dlouhodobý vzťah
 • s vyšším vzděláním

Kdy se do programu zapojit a kdy propagovat?

Nové akraktivní kampaně připravuje průběžně během celého roku. Stejně tak i lidé hledají nové vztahy neustále nezávisle na ročním období, proto se můžete zapojit naprosto kdykoliv. Všeobecně nejvíc využívaným obdobím pro hledání partnera je ale doba letních dovolených, Vánoce a začátek roku. Na zvýšení povědomí o značce spouštíme právě v tomto období intenzívnější reklamní kampaně.

Hledání partnera a seznamování sa online vyžaduje intenzivní komunikaci. Naši uživatelé se mu proto věnují především ve volném čase. Intenzita hledání partnera se proto zvyšuje především ve večerních hodinách a během víkendů.

Kdo je náš typický partner?

Publisher, který dokáže osloviť naši cílovou skupinu, např.: chatovací stránky, lifestylové magazíny nebo blogy, bannerové sítě, komunitní portály, e-mail publisheři s vlastní databází apod.

Jak se stanete naším partnerem?

 1. Přihlaste se do jedné z našich sítí
 2. Umístěte bannery na své stránce nebo využijte některé z našich mailingových vzorů
 3. Návštevníci na Vaší stránce uvidí níš banner nebo email, kliknou na něj a vyplní osobnostní test
 4. Dostanete svou provizi

Účast v našem partnerském programu je naprosto bezplatná a bez rizika. Kdykoliv se z něho můžete odhlásit.

Přihlaste se u nás na [email protected] anebo u některé z affiliate sítí, v nichž náš program běží.