Vaše tipy na rande v Ostravě

Tipy na rande v Ostravě

Slezské metropoli tradičně dominuje hlavně těžký průmysl. Město však v posledních letech ukazuje i svou přívětivější tvář. Přestavbou starých továren zde vznikají architektonicky velmi zajímavá místa a bují zde noční život. Okolní příroda doslova láká k výletům. Chtěli byste vědět, kam nejlépe zajít na rande v Ostravě a toho druhého mile překvapit? Provedli jsme průzkum přímo mezi Vašimi sousedy a přinášíme exkluzivní tipy.

Z obsahu:

1. Veřejná místa vhodná pro rande v Ostravě

2. Podniky vhodné pro rande v Ostravě

1. Na jaká veřejná místa by Vás Ostravané vzali na rande?

Přemek: „Originální industriální romantiku nabízí třeba DOLNÍ OBLASTI VÍTKOVIC. Vyhlídka nad vysokou pecí číslo 1 stojí za to.“

Markéta: „Jako místo schůzky bych určitě zvolila MASARYKOVO NÁMĚSTÍ.“

Monika: „SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD je pěkné a pokojné místo.“

Vaši sousedé dále doporučují:

Tipy Ostrava 1Halda Ema:

Jedním z milenci nejvyhledávanějších míst pro rande v Ostravě. Měří 315 metrů a halda uvnitř stále hoří, díky čemuž v jejím okolí žijí stepní druhy rostlin a živočichů, stejně jako vzácné nerosty. Od roku 2011 je vstup na haldu zakázán, milence ale zakázané ovoce přitahuje stále.

Tipy Ostrava 2Vrch Landek:

Nachází se zde rozhledna, jež je národní přírodní památkou. Trefíte na ní i pokud se vydáte na naučnou přírodovědnou stezku v blízkosti Hornického muzea. V dobrém počasí lze dohlédnout k Těšínským Beskydům.

Tipy Ostrava 3Komenského sady

Tipy Ostrava 4zoologická zahrada

Tipy Ostrava 5Bělský les

Tip redakce: Ti, kteří si chtějí užít první rande v Ostravě v divokém stylu, by neměli vynechat procházku po Stodolní ulici, která je proslulá podniky s bujarým nočním životem. Potom, co se lépe poznáte, můžete zajít do jednoho z divadel, kupříkladu Divadla Petra Bezruče, kde hrají svérázné adaptace klasik i současné hry českých dramatiků.

První krok je úspěšně za Vámi, sešli jste se na nějakém atraktivním veřejném místě, padli jste si do oka a hledáte, kam si po procházce sednout na kávu, případně zajít na drink nebo večeři? I na tyto otázky nám Ostravané ochotně odpověděli.

Rande v Ostravě 2

centrum města je pěkně upravené

2. Do jakých podniků jít na rande v Ostravě?

Ondra: „Zašel bych do španělské restaurace PATA NEGRA (1). Je to tam nové a příjemné. Vyhlídka nad vysokou pecí číslo 1 stojí za to.“

Jana: „Sice trochu mimo centrum, ale doporučila bych AMADEUS CAFÉ (2) na Mariánských horách“

Petr: „Restaurace a kavárna MAMA (3). Výborně tam vaří.“

Vaši sousedé dále doporučují:

Tipy Ostrava 6restaurace Lotos (4)

Tipy Ostrava 7ochodní centrum Nová Karolina (5)

Tipy Ostrava 8tradiční restaurace U rady (6)

Tipy Ostrava 9Nová Venuše (7)

Tipy Ostrava 10kavárna a pizzerie Luna (8)

Abyste nemuseli hledat, najdete zmíněné podniky vhodné pro rande v Ostravě v našem přehledném plánku:

Tipy na rande v Ostravě_mapa

Přejeme Vám příjemné rande v Ostravě. Pokud máte pocit, že některý z podniků již neexistuje, případně změnil své jméno, napište nám do komentářů. Budeme moc rádi! Jste z jiného města? Třeba u nás najdete i to Vaše: podívejte se na tipy na rande v České republice.

Chtěli byste na rande, ale nemáte s kým? Zkuste naši seznamku:

Rande v Ostravě registrace

Jména byla redakcí změněna.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling