Seznamka Karlovy Vary - najděte partnera

Tisíce nezadaných z lázeňské metropole při hledání harmonického a dlouhodobého vztahu spoléhají právě na nás. Otestujte si i Vy nespočetné výhody regionálního seznamování: Seznamka Karlovy Vary Vám umožní najít partnera, se kterým si budete skvěle rozumět.
mapa Karlovy Vary

Najděte životního partnera ve 3 jednoduchých krocích

S naší internetovou seznamkou najdete nezadané z Karlových Varů ve třech jednoduchých krocích a nemusíte už tak ztrácet čas listováním množství profilů jako na běžných seznamkách.

 

1. tip seznamka KVSeznamka Karlovy Vary: registrace 

Registraci u nás získáte zcela zdarma. Je k ní zapotřebí pouze platná emailová adresa a heslo, které si sami zvolíte.

Tip: Vy sami rozhodujete o tom, které pro Vás nezajímavé profily odstraníte a komu napíšete soukromou zprávu.

 

2. tip seznamka KVTest osobnosti

Vyplnění testu osobnosti je prvním krokem k úspěšnému a dlouhodobému vztahu. Vždyť nejde o nic méně než o to, najít partnera či partnerku. Test osobnosti lze vyplnit pouze jednou, dopřejte si proto pro jeho vyplnění dostatek času. Je důležitý nejenom pro hledání partnera, ale navíc se jistě dozvíte něco nového o sebe sama.

Tip: Pokud nemáte na vyplnění testu dostatek času, můžete si ho kdykoliv během vyplňování uložit a pokračovat později. Příběhy našich úspěšných seznámení dokazují, že trpělivost se opravdu vyplácí.

 

3. tip seznamka KVVaše individuální kritéria hledání

Kromě testu osobnosti máte možnost své hledání personalizovat. Nakolik je pro Vás důležitá vzdálenost od potenciálního partnera? Přejete si mít děti? Hledáte  kuřáka nebo nekuřáka? Zadaná kritéria Vám umožní nabídky vhodných partnerů vyfiltrovat a zvýšit tím šance na vážné seznámení nejenom v Karlových Varech.

 

Proč vlastně kritéria vyhledávání partnera nejsou přímo v testu? Je to celkem jednoduché: Vaše očekávání od nového vztahu se mohou s postupem času měnit. Co když se například přestěhujete do jiného města? Proto máte možnost svá kritéria vyhledávání nastavit tak, aby odpovídala Vaší aktuální životní situaci.  

 

Vaše výhody přehledně:

 • Seznamka Karlovy Vary umožňuje hledání přímo ve Vašem bydlišti.
 • Nastavte si kritéria hledání odpovídající Vaší aktuální životní situaci.
 • Dejte jednotlivým očekáváním váhu od „nepodstatné“, „důležité“ a „velmi důležité“.

 

Seznamka Karlovy Vary jednoduše: Využijte naše doplňkové funkce!

Hledáte v Karlových Varech partnera, se kterým Vám to vydrží. Jako náš VIP člen získáte k dispozici množství užitečných doplňkových funkcí:   

 • Přehled o návštěvách na profilu.
 • Možnost zjistit, kdo navštívil Vás profil.
 • Prohlížení všech fotografií.
 • Neomezené psaní zpráv.
 • Častější navrhování Vašeho profilu jiným uživatelům
 • Využijte speciální funkce „Co by kdyby“. Každý den Vám představíme až 8 dalších členů, kteří sice nesplňují na 100% veškerá Vaše kritéria, stále Vás ale mohou zaujmout a přijemně překvapit.

 

NAJDĚTE LÁSKU VE VARECH

 

Nebydlíte v Karlových Varech a okolí? Nevadí, máme seznamky po celém Česku, třeba hledáte někoho v Plzni nebo Ústí nad Labem

Tipy:

 • žena na rande

  Tipy na 1. rande

  Provedli jsme průzkum mezi našimi uživateli a přinášíme Vám užitečné rady, jak rande nepokazit.

 • starší pár v parku

  Seznamka pro seniory

  Jste již ve zralém věku a rádi byste našli nový protějšek, ale třeba se bojíte neúspěchu, popřípadě si říkáte, že to už nemá cenu? Seznamka pro seniory dala dohromady již mnoho šťastných párů vyššího věku.

 • žena před infografikou

  Jak funguje naše metoda?

  Na základě výsledků osobnostního testu vybereme ty uživatele, kteří se k sobě při porovnání charakterů, zájmů a představ nejlépe hodí.