Seznamka Ústí nad Labem: najděte vztah

Tisíce nezadaných ze severočeské metropole při hledání harmonického a dlouhodobého vztahu spoléhají právě na nás. Otestujte si i Vy nespočetné výhody regionálního seznamování: Seznamka Ústí nad Labem Vám umožní najít partnera, se kterým si budete skvěle rozumět.
mapa Ústí

Najděte životního partnera ve 3 jednoduchých krocích

S naší internetovou seznamkou najdete nezadané z Ústí nad Labem ve třech jednoduchých krocích a nemusíte už tak ztrácet čas listováním množství profilů jako na běžných seznamkách.

 

1. tip seznamka ÚstíSeznamka Ústí nad Labem: registrace 

Registraci u nás získáte zcela zdarma. Je k ní zapotřebí pouze platná emailová adresa a heslo, které si sami zvolíte.

Tip: Vy sami rozhodujete o tom, které pro Vás nezajímavé profily odstraníte a komu napíšete soukromou zprávu.

 

2. tip seznamka ÚstíTest osobnosti

Vyplnění testu osobnosti je prvním krokem k úspěšnému a dlouhodobému vztahu. Vždyť nejde o nic méně než o to, najít partnera či partnerku. Test osobnosti lze vyplnit pouze jednou, dopřejte si proto pro jeho vyplnění dostatek času. Je důležitý nejenom pro hledání partnera, ale navíc se jistě dozvíte něco nového o sebe sama.

Tip: Pokud nemáte na vyplnění testu dostatek času, můžete si ho kdykoliv během vyplňování uložit a pokračovat později. Příběhy našich úspěšných seznámení dokazují, že trpělivost se opravdu vyplácí.

 

3. tip seznamka ÚstíVaše individuální kritéria hledání

Kromě testu osobnosti máte možnost své hledání personalizovat. Nakolik je pro Vás důležitá vzdálenost od potenciálního partnera? Přejete si mít děti? Hledáte  kuřáka nebo nekuřáka? Zadaná kritéria Vám umožní nabídky vhodných partnerů vyfiltrovat a zvýšit tím šance na vážné seznámení nejenom v Ústí nad Labem.

 

Proč vlastně kritéria vyhledávání partnera nejsou přímo v testu? Je to celkem jednoduché: Vaše očekávání od nového vztahu se mohou s postupem času měnit. Co když se například přestěhujete do jiného města? Proto máte možnost svá kritéria vyhledávání nastavit tak, aby odpovídala Vaší aktuální životní situaci.  

 

Vaše výhody přehledně:

 • Seznamka Ústí nad Labem umožňuje hledání přímo ve Vašem bydlišti.
 • Nastavte si kritéria hledání odpovídající Vaší aktuální životní situaci.
 • Dejte jednotlivým očekáváním váhu od „nepodstatné“, „důležité“ a „velmi důležité“.

 

Seznamka Ústí nad Labem jednoduše: Využijte naše doplňkové funkce!

Hledáte v Ústí nad Labem partnera, se kterým Vám to vydrží. Jako náš VIP člen získáte k dispozici množství užitečných doplňkových funkcí:   

 • Přehled o návštěvách na profilu.
 • Možnost zjistit, kdo navštívil Vás profil.
 • Prohlížení všech fotografií.
 • Neomezené psaní zpráv.
 • Častější navrhování Vašeho profilu jiným uživatelům
 • Využijte speciální funkce „Co by kdyby“. Každý den Vám představíme až 8 dalších členů, kteří sice nesplňují na 100% veškerá Vaše kritéria, stále Vás ale mohou zaujmout a přijemně překvapit.

 

NAJDĚTE LÁSKU V ÚSTÍ

 

Nebydlíte v Ústí a okolí? Nevadí, máme seznamky po celém Česku, třeba hledáte někoho v Karlových Varech nebo Liberci

 

Tipy:

 • žena před infografikou

  Jak funguje naše metoda?

  Na základě výsledků osobnostního testu vybereme ty uživatele, kteří se k sobě při porovnání charakterů, zájmů a představ nejlépe hodí.

 • žena na rande

  Tipy, jak nepokazit 1. rande

  Provedli jsme průzkum mezi našimi uživateli a přinášíme Vám užitečné rady, jak rande nepokazit

 • pár dělá selfie

  Seznamka zdarma

  Bezplatné členství Vám umožňuje zkusit si některé funkce a možnosti seznamování. Bez zaplacení jakéhokoliv poplatku tak máte možnost se zaregistrovat a vyplnit rozsáhlý osobnostní test.