Seznamka Zlín

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
banner Zlín
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Seznamka Zlín – najděte vážný vztah

Hledáte někoho, kdo je také ze Zlína? Pomůže Vám naše seznamka. Zlín skrývá desetitisíce našich uživatelů! Níže se dočtete informace o nich a také tipy na rande ve Zlíně a Zlínském kraji. Chcete se začít seznamovat hned? Stačí kliknout na banner níže, registrovat se a seznámení může začít.Zlín mapa

Zlínští nezadaní patří do TOP 10 nejatraktivnějších

Na základě analýzy dat mezi více než 390 tisíci vybranými členy seznamovací agentury eDarling se Zlín dostal do první desítky měst, kde bydlí nejatraktivnější nezadaní a obsadil výborné šesté místo. Morava tak se šesti dobře umístěnými městy v TOP 10 porazila Čechy.

Podle dalších dat, kterými disponuje naše seznamka, kraj Zlín a celý patří k populárním lokalitám. Po nejoblíbenějším Zlíně následuje co do počtu uživatelů Uherské Hradiště, za ním Kroměříž a pak Vsetín. Podle statistik, které má naše seznamka, Zlín obývá 22% zákazníků ze Zlínského kraje a muži mají lehkou převahu nad ženami – mužů je ve Zlíně 52,5% z celkového počtu uživatelů tohoto města.

Seznamka Zlín – kam na rande

Zlín je nejen průmyslové a obchodní, ale také kulturném centrem východní Moravy. Ať už Vás baví umění, sport nebo příroda, najdete zde mnoho míst, kam zajít na první rande s partnerem, kterého Vám představí naše seznamka.

Co se týče umění, můžete svou polovičku pozvat například do Městského divadla, na film do Velkého kina nebo do Krajské galerie výtvarného umění, která disponuje dvěma expozicemi v Domě umění a na Zlínském zámku. Zde se nachází i Muzeum jihovýchodní Moravy, ve kterém si přijdou na své milovníci cestování na expozici S inženýry Hanzelkou a Zikmundem pěti světadíly. Ve Zlíně nechybí ani obuvnické muzeum představující odkaz Tomáše Bati. Také se zde každoročně také pořádá Film festival Zlín s více než 50letou tradicí, dále festivaly klasické hudby Talentinum a Harnomica Moravia a nebo divadelní festival Setkání-Stretnutie.

Nejen pro rande s dětmi se jako tip nabízí zlínská zoologická zahrada, která je nejnavštěvovanějším turistickým místem na Moravě. Milovníci přírody ucení, že ve Zlínském kraji se nachází hned 2 chráněné krajinné oblasti, Beskydy a Bílé Karpaty. Romantické rande na lodi můžete podniknout na Baťově kanálu, pro akčnější povahy se můžete vydat na kole po jedné z cyklostezek, kterými je kraj protkán. Pro opravdu horké rande navštivte finskou saunu ve zlínských lázních, v parném létě zase oceníte koupání v některé z vodních nádrží jako je Horní Bečva, Rusava nebo Bystřička.

O eDarlingu

eDarling je jedna z nejúspěšnějších internetových seznamek v Evropě, která působí již ve 26 zemích. V roce 2008 byla založena společností Affinitas s.r.o. v Berlíně, v České republice existuje od května 2012. Specifikujeme se zejména na uživatele nad 30 let s vyššími nároky, kteří hledají vážný, dlouhodobý vztah. Seznámení u nás funguje na základě vědecky podloženém osobnostním textu, jehož výsledky jsou díky systému matchingu použity pro návrhy pouze těch partnerů, kteří se k Vám skutečně hodí.

Velmi důležitá je pro nás také bezpečnost a ochrana dat, proto jsou všechny informace šifrované. Důraz klademe i na zákaznický servis, který je Vám denně k dispozici jak přes e-mail, tak v rámci živého chatu. Rady, informace a tipy ohledně seznamování nejen na internetu pak najdete v naší poradně. Začít seznamovat se můžete hned po registraci.

NAJDĚTE LÁSKU VE ZLÍNĚ

Nebydlíte ve Zlíně a okolí? Nevadí, máme seznamky po celém Česku, třeba hledáte někoho v Liberci nebo Pardubicích?

Zdroje:

Zdroj: Analýza uživatelských dat vybraných 393 213 členů seznamovací agentury eDarling v Česku, 58 % mužů.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling