Co prozradí naše jméno?

eDarling_jména nezadaných

Matěj, Štěpán nebo Jirka? Víme, s jakými jmény to mají nezadaní v Česku jednodušší

Studie seznamovací agentury eDarling odhalila 5 nejzpůsobilejších jmen českých nezadaných v otázkách atraktivity, věrnosti, smyslu pro humor a inteligence. Na základě sebehodnocení 136 tisíc nezadaných.

Nejatraktivnější nezadaní

Žebříčku atraktivity mužských jmen vede Alexandr, následuje Dominik, Adam, Denis a Matěj. Známe ale i jména těch pánů, kterým by při sebehodnocení trochu sebevědomí neuškodilo: Luděk, Bohuslav, Bohumil, Olda a na posledním místě se umístilo jméno Ludvík.

Lucie se vidí jako nejatraktivnější, následována Natálií, Laurou, Nikolou a Viktorií. Na druhé straně žebříčku se umístily Jaroslava, Libuše, Miluše, Růžena s poslední Boženou.

Nejvěrnější nezadaní

Věrnost Vám jistě zaručí jména Štefan, Lukáš, Vojtěch, Rostislav a hlavně Ondřej, který je tím nejvěrnějším. Zato Ota, Láďa, Bohumil, Antonín vévodí s posledním Františkem opačné straně žebříčku.

Hedvika je mezi ženskými jmény tou nejvěrnější, následuje Maruška, Drahomíra, Nika a Věrka. S Lenkou, Květou, Alicí, Marikou a s Johanou by se pánové měli mít raději na pozoru.

Nejzábavnější nezadaní

Jména Zbyněk, Vít, Bohuslav, Štěpán a první Vítězslav Vám jistě zaručí hodně zábavy. Na opačném konci žebříčku se umístili Lukáš, Denis, Alois, Láďa s posledním Lubošem.

Nika, Štěpánka, Leona, Světlana a první Magdaléna mají mezi ženami největší smysl pro humor. Zato jména Nikol, Marika, Ema, Miriam a Nina moc zábavy neslibují.

Nejinteligentnější nezadaní

Na prvním místě inteligence je Marián následován Šimonem, Jiřím, Miroslavem a Daliborem. Na koncových místech skončili poslední Antonín, František, Václav, Břetislav a Láďa.

U žen vede nejinteligentnější Kateřina, pak Jana, Lucie, Elena a Ingrid. Na opačné straně žebříčku jsou poslední Pavlína, následována Kristýnou, Šárkou, Soňou a Markétou.

Pořadí křestních jmen získáno na základě sebehodnocení uživatelů ve zkoumaných kategoriích na sedmibodové škále osobnostního testu.

eDarling_Jména nezadaných_2015