Nakolik jsou Češi pro Evropany sexy?

Nakolik jsou Češi pro Evropany sexy? Od Itálie máme sice daleko, ale není se za co stydět!

Praha, 27. května 2015. Maxová, Němcová nebo Herzigová – krásné Češky již dlouho dobývají světová mola. Ovlivnilo to nějak vnímání běžných Evropanů, co se sexappealu Čechů týče? Téměř devět tisíc nezadaných z 16 zemí má jasno.

Z průzkumu, který proběhl mezi 8553 nezadanými v 16 evropských zemích, vyplývá, že Češi jsou v Evropě slušný průměr. Hodnocení jiných zemí ovšem nemění nic na tom, že Češi se považují za velice sexy a sami sobě si v průzkumu dali krásnou zlatou medaili.

Švýcaři nás berou, Francouzi ne

Pokud jsou nějaké země, kde můžete hrdě promluvit rodným jazykem a sklidit náruživé pohledy, tak jsou to nepřekvapivě Slovensko (dali nám 5. místo v nejvíce sexy žebříčku) a poněkud překvapivě Itálie se Švýcarskem (v obou 6. místo). Naopak ve Francii a Nizozemí nám patří spodní místa žebříčku. Předlistopadové výlety na Balaton zanechaly v poněkud blízkém Maďarsku krutou daň – o našem sexappealu tam nikdy neslyšeli.

Flirtovat můžete zkusit v sousedním Polsku nebo Španělsku či Irsku, kde jsme obsadili 7. a 8. místa. Zato v Německu, Británii a v severských zemích nemají Češi zrovna na růžích ustláno.

Evropané letí na Italy a Italky

Není překvapením, že nejvíce sexy jsou vnímáni nezadaní ze slunných pláží jižní Evropy. Nejvíce sexy nezdané najdete v Itálii (1. místo), Francii (2.) a Španělsku (3.).
Naši nezadaní se vidí nadmíru sexy

Sami Čeští nezadaní se vidí v sexappealu na špici, ale nejsou sami. Podobně jsou na tom nezadaní u našich sousedů, v Itálii, Španělsku, Norsku a Švédsku. Oproti tomu Rakušané sami sebe pasovali až na šesté místo, Irové a Britové na třetí.

Více se dočtete zde: Sexy Češi? Evropané nám vzkazují: nemáte se za co stydět

Nakolik jsou Češi sexy

Z našich průzkumů vybíráme:

Nezadaní po třicítce: Jak je vidí česká společnost?

Kde bydlí nejatraktivnějšíé nezadaní u nás?

Zajímá Vás víc nebo máte zájem o spolupráci?

Kontaktuje nás na: [email protected]