O nás – kdo stojí za značkou eDarling?

eDarling je jedna z nejúspěšnějších internetových seznamek v Evropě, která působí již ve 26 zemích. V roce 2008 byla založena společností Spark Networks Services GmbH (Affinitas) v Berlíně.

Naším cílem je pomáhat nezadaným s vysokými nároky při hledání dlouhodobých vztahů. Základem úspěšného seznamování na eDarlingu je vědecky podložený test osobnosti a naše vlastní eDarling metoda porovnávání osobnostních profilů. Na rozdíl od jiných seznamek tak již od počátku našim členům představujeme jen ty partnery, s nimiž si na základě vyhodnocení testu budou rozumět a mají vyšší šanci na šťastný dlouhodobý vztah.

Mimo jiné nabízí eDarling i funkci „Oboustranného seznámení“, která usnadňuje počáteční komunikaci a pomůže Vám navázat kontakt i v případě, že nevíte, jak začít. Celý proces seznamování včetně prvního skutečného kontaktu je díky ní výrazně příjemnější.

Neustále dbáme na vysokou kvalitu veškerých nabízených služeb. Dokladem jsou četná vyznamenání v několika zemích za vysoce kvalitní služby a za dodržování pravidel týkajících se soukromí. Největší motivací jsou pro nás vztahy, které díky naší práci vznikají den co den.

eDarling® metoda

Princip zprostředkování se zakládá na matematickém modelu, který využívá demografických, osobnostních a psychologických kritérií k určení kompatibility potenciálních partnerů. Podkladem pro výpočty je zatím nejrozsáhlejší dotazník v Evropě.

K demografickým kritériím patří např. pohlaví, věk, bydliště a vzdělání.

Osobnostní kritéria obsahují otázky týkající se aspektů, které významně ovlivňují spokojenost v dlouhodobém vztahu.

Psychologická část testu vychází z modelu “Big Five Personality Traits” (Pěti-faktorový model osobnostních rysů). Tento model se stal v devadesátých letech jedním z nejúspěšnějších konceptů moderní psychologie osobnosti.

Na soukromí a ochranu dat klademe v eDarlingu ten největší důraz a veškeré informace jsou proto bezpečně uloženy a zašifrovány. Poskytování informací třetím stranám nebo jiným členům je naprosto vyloučeno.

Data & fakta

Založeno

Listopad 2008

Sídlo společnosti

Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Německo

Počet zaměstnanců

300

Počet registrovaných členů

13 milionů

Země působení

Austrálie, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Chile, Irsko, Itálie, Jihoafrická republika, Kanada, Maďarsko, Mexiko, Německo, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, USA, Velká Británie.