Seznamka Seznamky přes internet

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
eDarling - seznamky přes internet
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Seznamky přes internet: seznamte se online

Každý o nich slyšel a pro mnoho lidí se staly pro efektivní hledání budoucího partnera již nepostradatelné. Ale jak vlastně seznamky přes internet fungují, jaké metody používají a čím se eDarling liší? Shrnuli jsme pro Vás ty nejdůležitější informace.pár v kavárně

Největší rozdíl oproti ostatním způsobům seznámení přes internet, jako jsou třeba burzy či inzeráty, je naše eDarling® metoda. Na základě výsledků osobnostního testu vybereme ty uživatele, kteří se k sobě při porovnání charakterů, zájmů a představ nejlépe hodí. Tím se seriózní seznamky přes internet vymezují vůči ostatním platformám i jiným seznamkám. Seznamky na internetu můžeme rozdělit podle několika kritérií:

  • Způsob úhrady
  • Nabízené služby
  • Cílové skupiny
  • Principy fungování

1. Placené/neplacené seznamky na internetu

Na českém trhu existuje většina seznamek zadarmo. Jde především o ty nejstarší, které byly založeny ještě v 90. letech a této době založení odpovídá i jejich servis a služby. Profil si zde může založit každý bez ohledu na to, zda uvádí pravdivé informace, protože profily nejsou nijak ověřovány.

Přesnější vyhledávání nebo dokonce navrhování možných partnerů nebývá na neplacených internetových seznamkách zvykem. Navíc nemají speciální garanci bezpečnosti a často ani zákaznický servis, na který se uživatelé v případě problému či dotazu mohou obrátit.

Oproti tomu placené seznamky přes internet nabízí lepší servis a drží krok s aktuálními trendy v online seznamování. Seznamka eDarling nabízí v sekci Poradna také články a rady ohledně seznamování a vztahů, které jsou založeny na zkušenostech a radách odborníků nebo vlastních vědeckých studií a průzkumů.

Placené seznamky si zakládají na důvěryhodnosti a ochraně Vašich dat. U eDarlingu všechny profily individuálně kontrolujeme, mažeme vulgární uživatele a odstraňujeme jakékoliv falešné profily.

2. Seznamky přes internet a nabízené služby

Služby seznamek na internetu většinou souvisí i s jejich případnou cenou. Některé seznamky přes internet mají vlastní redakci nebo výzkumné oddělení a pořádají seznamovací akce pro své uživatele, kteří jsou stále k online seznamování nedůvěřiví.

Než se tedy rozhodnete pro seznamku, které svěříte svou důvěru i osobní informace, zjistěte si, zda je řádně šifrovaná (v eDarlingu uplatňujeme zakódovaný certifikát SSL – Secure Socket Layer) a zda odpovídá Vašim požadavkům a očekáváním. U nás máte navíc možnost si placené VIP členství zdarma vyzkošet.

3. Cílové skupiny

Seznamky na internetu se také liší podle očekávání svých uživatelů. Nejčastěji bývají rozdělené na seznamky pro nezávazný flirt nebo na vážný vztah, jakou je i eDarling.

Zkuste například naší seznamku pro seniory

Dále existují seznamky zaměřené pouze na jedno pohlaví či orientaci, jako například gay seznamky. Pro věřící, kteří hledají někoho se stejnými hodnotami, pak existují například křesťanské seznamky. Ti, kteří žijí svým koníčkem, si mohou spřízněnou duši najít i například na seznamce pro pejskaře nebo pro sportovce. Než se tedy zaregistrujete na online seznamku, zkuste se poohlédnout po kritériích, která jsou pro Vás ve vztahu důležitá.

4. Principy fungování

eDarling® metoda je náš klíčový nástroj, pomocí kterého Vám zprostředkujeme vhodné protějšky na základě mnoha kritérií, která jsou pro Vás důležitá. Princip je založen na metodickém modelu, který vypočítává takzvanou vztahovou kompatibilitu svých uživatelů. To se děje na základě demografických údajů, osobnostního testu, založeném na nejnovějších vědeckých poznatcích, a také osobních preferencí týkajících se vztahu.

Přečtěte si příběhy našich uživatelů v sekci Úspěšná seznámení

Všechny tyto informace pomáhají určit různorodé faktory, které potom mohou vést k úspěšnému nalezení dlouhodobého vztahu. Pokud v těchto faktorech existuje mezi dvěma lidmi výrazný soulad, jsou si tito uživatelé navzájem navrženi a seznámení přes internet může začít.

Registrace na seznamky pres internet

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling