Křesťanská seznamka - vztah se společnými hodnotami

Křesťanská seznamka eDarling nabízí širokou základnu hledajících věřících. Nastavení náboženských preferencí a názorů v profilu Vám předvybere pouze podobně smýšlejícího partnera, s nímž budete moci prožít život. Registrujte se jednoduše pomocí banneru výše.
starsi par na prochazce

Pro dlouhodobé a vážné seznámení je důležité porozumění, harmonie a duchovní i erotická intimita mezi partnery. Pokud s někým navzájem sdílíte názory na politiku, náboženství a výchovu, je mnohem jednodušší na tom vybudovat vztah a později třeba i kvalitní rodinné zázemí.

Rozdíly v těchto zásadních otázkách by mohly později vést k neshodám a dokonce rozpadu vztahu. Křesťanská seznamka umožňuje najít partnera, pro něhož bude víra stejně důležitá jako pro Vás.

 

Křesťanská víra jako kritérium seznámení

Podle statistik má Česko jedno z nejižších množství věřících obyvatel. O to komplikovanější může být najít si věřícího partnera, s kterým si budete opravdu rozumět. Na internetových seznamkách neustále přibývá lidí toužících po seznámení a Vaše šance najít si vztah tím stoupá. Ne všude ale máte možnost návrhu partnera podle jeho preferencí.

Naše křesťanská seznamka bere v potaz nejenom typ víry, kterou vyznáváte (například katolická, protestantská, pravoslavná a další), ale samozřejmě i další důležitá kritéria jako místo bydliště či povahové rysy.

 

Křesťanská seznamka na eDarling

Rádi byste našli někoho, s kým byste mohli chodit do kostela, popřípadě jednou vyprávět svým dětem biblické příběhy a učit je duchovní písně? Vzájemná podpora je pro důvěru ve vztahu a později i v nové rodině nezbytná. Preferovanou víru i církev si můžete spolu s dalšími důležitými kritérii nastavit již při vyplňování osobnostního testu.

 

Katolíků je mezi našimi uživateli 15 % a najdou se u nás samozřejmě i protestanti. Šance najít lásku s člověkem stejné církve právě u nás tedy existuje.

 

Návrhy vhodných partnerů, jejichž vyznání je shodné s Vaším, se Vám díky naší metodě návrhu vhodného partnera automaticky nabídnou. V sekci „Co by kdyby“ se Vám pak zobrazí návrhy těch protějšků, s nimiž byste si mohli padnout do oka, přestože nesplňují jedno či více Vámi zadaných měřítek. Podívejte se také na příběhy šťastných uživatelů, kteří už svůj vztah zpečetili svatbou. Zaregistrujte se a najděte u nás životního partnera i Vy.

 

REGISTRACE ZDARMA

Přečtěte si také:

 • Seznamování křesťanů_eDarling

  Seznámení křesťanů

  Jakou úlohu hraje pro seznámení křesťanů společná víra? Jak přistupují mladí křesťané ke své sexualitě, a existuje nějaká dobrá seznamovací rada pro všechny? Nejenom o tom jsme si popovídali s psychologem Michalem Petrem.

 • Spřízněná duše_eDarling

  Je spřízněná duše nezbytná pro Váš vztah?

  Čeká na mě někde venku ideální protějšek, který mi ve všem rozumí a s nímž se bezchybně doplňujeme? Těžká otázka, ale v zásadě platí: ano, jistě existuje člověk, který s Vámi souzní. Znamená to ovšem, že Vaše spřízněná duše musí být dokonalá?

 • První rande_eDarling

  Jak nepokazit první rande

  Vaše první rande se blíží a nervozitou Vám začíná bušit srdce? Provedli jsme průzkum mezi našimi uživateli a přinášíme Vám užitečné rady, jak rande nepokazit!