Seznamka Seznamka zdarma

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
Seznamka zdarma na eDarlingu
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Co vše přináší seznamka zdarma?

Některé seznamky jsou zcela zadarmo, u jiných je třeba zaplatit jednorázový registrační poplatek. Jiné nabízí jak možnost bezplatného, tak placeného členství a právě mezi ně patří eDarling. pár dělá selfie s mobilem

Nabízené výhody se u různých seznamek liší. Někde je možné nahrát vlastní fotografie a prohlížet si fotky všech ostatních uživatelů. Musíte pak ovšem logicky počítat s tím, že i všichni uživatelé mohou vidět ty Vaše. Může tak snadno dojít například ke zneužití Vašich fotografií.

Přílišná otevřenost bezplatného seznamovacího systému nese svá rizika.

Na seznamkách zdarma nejsou profily jednotlivých uživatelů většinou nijak kontrolované. Existuje tím pádem riziko, že budete zahlceni zprávami nevhodného obsahu od uživatelů, kteří na slušné seznamce pro vážné seznámení nemají co pohledávat.

Co nabízí naše bezplatné členství?

Bezplatné členství Vám umožňuje zkusit si funkce a možnosti seznamování přes eDarling. Bez zaplacení jakéhokoliv poplatku tak máte možnost se zaregistrovat a vyplnit rozsáhlý osobnostní test. Na základě jeho výsledků Vám pomocí naší eDarling metody návrhy vhodného partnera navrhneme členy, s nimiž toho máte hodně společného po stránce osobnosti a preferencí.

Bezplatné členství na eDarlingu umožňuje nejen vyplnit osobnostní test, ale také si vyzkoušet, jak naše seznamka funguje a seznámit se tak s někým novým.

Pokud se tedy u nás zdarma zaregistrujete, můžete si vyzkoušet, jak funguje metoda návrhu vhodného partnera. Naučíte se navíc v našem seznamovacím systému orientovat. Zároveň můžete přijímat zprávy od ctitelů a ctitelek a tím si vyzkoušet, jak aktivní jsou ostatní uživatelé, či jak fungují Vámi nastavená kritéria.

Pokud máte například výjimečné či vyhraněné požadavky, výběr potenciálních protějšků se zužuje. Díky vyplněnému testu osobnosti se také dozvíte něco více o Vaší osobnosti.

Seznamka zdarma a placená seznamka

Pokud se Vám naše seznamka zdarma bude zamlouvat a rádi byste využívali všech jejich výhod, máte možnost zaplatit si VIP členství. Toto členství nabízí například neomezený příjem a odesílání zpráv nebo zobrazování fotografií uživatelů. Váš profil bude ostatním uživatelům také častěji navrhován, čím rostou Vaše šance pro nalezení partnera, který se k Vám opravdu hodí.

Máte navíc k dispozici i funkce jako ověření profilu, potvrzení o přečtení zprávy, svůj podrobný profil osobnosti ke stažení nebo speciální funkci „Co by kdyby…“, kdy se Vám zobrazují profily těch členů, kteří sice nesplňují veškerá Vaše kritéria, stále Vás ale mohou příjemně překvapit.

banner registrace na seznamka zdarma

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling