Rande v Česku: Zeptali jsme se Vašich sousedů, kam nejlépe zajít

Rande v ČR

Každý region nabízí jiné možnosti, kam zajít na schůzku, každý je osobitý něčím jiným. Ať už hledáte tipy na rande ve svém městě nebo na dovolenou či výlet v Česku, máte mnoho příležitostí prožít jedinečné chvíle se svou polovičkou, stejně jako ohromit svůj protějšek na první schůzce. Udělali jsme exkluzivní průzkum ve vybraných městech a zeptali se místních, kam zajít na rande.

V našich regionálních článcích najdete tipy na místa setkání pro nejrůznější příležitosti, ať už se jedná o romantické procházky a výlety za přírodou a zvířaty, tipy na noblesní podniky či netradiční podívanou až po útulná místa, kde můžete trávit čas o samotě. Přečtěte si, co Vám obyvatelé vybraných měst doporučili:

Rande v Praze

Praha právem patří mezi nejkrásnější města světa a své rande v ní každoročně prožívají nejenom domácí ale i statisíce turistů. Romantická zákoutí lze v centru najít na každém kroku a město je krásné za každého ročního období.

Rande v Brně

Přemýšlíte, kam vzít v Brně svou drahou polovičku, když se Vám to doma okoukalo, či kam pozvat nový objev na první schůzku?

Rande v Ostravě

Slezské metropoli tradičně dominuje hlavně těžký průmysl. Město však v posledních letech ukazuje i svou přívětivější tvář. Přestavbou starých továren zde vznikají architektonicky velmi zajímavá místa a bují zde noční život. Okolní příroda doslova láká k výletům.

Rande v Olomouci

Míst jako stvořených pro rande je tedy v Olomouci více, než dost. Představujeme Vám alespoň ta nejznámější a nejoblíbenější.

Rande v ČR 2

Rande v Plzni

Západočeská metropole je po celém světe známá hlavně díky pivu, přičemž oblíbený druh pilsener poprvé vyrobili právě zde. Nejenom pivo dělá městu dobré jméno. V roce 2015 se stala Plzeň Evropským městem kultury.

Rande v Liberci

Stotisícová metropole na severovýchodě Čech je všem známá hlavně díky televiznímu vysílači Ještěd, který ji dodává nezaměnitelné panorama. Na atraktivitě okolí města dodávají horské masivy Jizerských hor.

Rande v Hradci Králové

Východočeská metropole bývá díky své nadčasové architektuře ze začátku 20. století někdy označována Salonem republiky a v žebříčcích nejlepších českých měst pro život ji tradičně patří přední příčky.

Rande v Ústí nad Labem

Severočeská metropole ležící na hlavním tahu Prahou a Drážďany je v Česku známá především svojí slavnou průmyslovou historií. Postmoderní architektura, řeka Labe a okolní kopce dávají městu specifický šarm a její obyvatelé to dobře vědí.

Hledáte možnost seznámení ve Vašem městě? Zkuste naší REGIONÁLNÍ SEZNAMKU

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling