Seznamka Brno: najděte lásku v moravské metropoli

Rádi byste se seznámili s někým z druhého největšího města České republiky a jeho okolí a přemýšlíte, jakou správnou cestu zvolit? Seznamka Brno je z hlediska popularity na eDarlingu jedna z nejoblíbenějších. Zaregistrujte se kliknutím na banner výše a seznamte se s nezadanými na Moravě.
eDarling - seznamka v Brně

Na základě analýzy dat mezi téměř 400 tisíc vybranými uživateli internetové seznamky eDarling patří brněnští nezadaní mezi druhé nejatraktivnější v Česku. Do první desítky se však dostala i menší moravská a slezská města jako Zlín (6. místo), Opava (7.) a Nový Jičín (8.). Moravský region tak v TOP 10 porazil ten český.

 

Kolik nezadaných a kde ukrývá Brno?

Hlavní město Moravy, jak se také občas Brnu přezdívá, patří co do počtu našich uživatelů k jedné z největších základen seznámení chtivých v Česku. Jak je to tedy s lidmi, kterým hledá ideálního partnera naše seznamka Brno? Zaregistrované nezadané najdete ve všech městských částech. Do počtu členů nevede překvapivě centrum města, ale čtvrti v brněnském okolí.

 

V Brně je jeden z nejvyšších počtů našich uživatelů.

 

Na prvním místě vedou jednoznačně Bohunice s takřka 12 % ze všech brněnských členů eDarlingu. Na poměrně vyrovnané pozici je Líšeň s 11 % Brňanů a třetí místo obsadila Bystrc s takřka 8 %. Brno dále skrývá nejvíce uživatelů v částech Žabovřesky, Židenice a Řečkovice. Poté se dostávají na řadu centrální části jako Veveří či Staré Brno.

 

Seznamka Brno – najděte někoho místního

Pokud bydlíte v Brně a okolí a chtěli byste se seznámit s někým místním, stačí při vyplňování osobnostního testu uvést tento požadavek v preferencích hledání. Díky naší eDarling metodě Vám pak budou navrhováni nezadaní, kteří od Vás bydlí v takovém rozmezí, jak jste vyplnili v testu.

Můžete si tedy vybrat, chcete-li se seznámit s někým vyloženě z Brna, jeho okolí nebo Jihomoravského okresu. eDarling doporučuje nastavit si geografickou oblast o něco větší. Šance na Vaše seznámení pak stoupnou - kdoví, zda Váš vysněný partner nežije například v Blansku. Po registraci může Vaše seznamování začít:

 

NAJDĚTE LÁSKU V BRNĚ

 

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Brně a také další obecné tipy pro seznamování:

Tipy:

 • Tip na rande v Brně

  Kam na rande v Brně

  Přemýšlíte, kam nejlépe zajít na rande v Brně, toho druhého mile překvapit? Provedli jsme průzkum přímo mezi Vašimi sousedy a přinášíme exkluzivní tipy. Ukážeme Vám na mapě tipy na zajímavá místa a restaurace, kam můžete zajít na rande.

 • Tip: Průzkum online profilů

  Průzkum online profilů: Co našim uživatelům vadi?

  Internet nám nabízí takřka neomezené možnosti sebeprezentace a ve virtuálním světě seznamky se každý může stát tím nejkrásnějším a nejinteligentnějším. Může ale být sexy profilová fotka nebo vylepšená image  cestou k úspěchu? Provedli jsme průzkum seznamovacích profilů, do kterého se zapojilo 525 našich uživatelů a uživatelek, a výsledky Vám nyní přinášíme.

 • Tip: Jak být atraktivní

  5 tipů, jak být atraktivní

  Říká se, že někdo rád holky, jiný zase vdolky a 100 lidí, 100 chutí. Přesto existují tací, kteří jsou přitažliví pro mnoho lidí nejrůznějšího vkusu a charakteru. Které lidské rysy či vlastnosti zaujmou a jak být atraktivní? Zeptali jsme se Vás! Přečetěte si pět tipů, jak zvýšit Vaše šance na seznamování.