Seznamka Brno

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
eDarling - seznamka Brno
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Seznamka Brno: najděte lásku v moravské metropoli

Rádi byste se seznámili s někým z druhého největšího města České republiky a jeho okolí a přemýšlíte, jakou správnou cestu zvolit? Seznamka Brno je z hlediska popularity na eDarlingu jedna z nejoblíbenějších. Zaregistrujte se kliknutím na banner výše a seznamte se s nezadanými na Moravě.eDarling - seznamka v Brně

Na základě analýzy dat mezi téměř 400 tisíc vybranými uživateli internetové seznamky eDarling patří brněnští nezadaní mezi druhé nejatraktivnější v Česku. Do první desítky se však dostala i menší moravská a slezská města jako Zlín (6. místo), Opava (7.) a Nový Jičín (8.). Moravský region tak v TOP 10 porazil ten český.

Kolik nezadaných a kde ukrývá Brno?

Hlavní město Moravy, jak se také občas Brnu přezdívá, patří co do počtu našich uživatelů k jedné z největších základen seznámení chtivých v Česku. Jak je to tedy s lidmi, kterým hledá ideálního partnera naše seznamka Brno? Zaregistrované nezadané najdete ve všech městských částech. Do počtu členů nevede překvapivě centrum města, ale čtvrti v brněnském okolí.

V Brně je jeden z nejvyšších počtů našich uživatelů.

Na prvním místě vedou jednoznačně Bohunice s takřka 12 % ze všech brněnských členů eDarlingu. Na poměrně vyrovnané pozici je Líšeň s 11 % Brňanů a třetí místo obsadila Bystrc s takřka 8 %. Brno dále skrývá nejvíce uživatelů v částech Žabovřesky, Židenice a Řečkovice. Poté se dostávají na řadu centrální části jako Veveří či Staré Brno.

Seznamka Brno – najděte někoho místního

Pokud bydlíte v Brně a okolí a chtěli byste se seznámit s někým místním, stačí při vyplňování osobnostního testu uvést tento požadavek v preferencích hledání. Díky naší eDarling metodě Vám pak budou navrhováni nezadaní, kteří od Vás bydlí v takovém rozmezí, jak jste vyplnili v testu.

Můžete si tedy vybrat, chcete-li se seznámit s někým vyloženě z Brna, jeho okolí nebo Jihomoravského okresu. eDarling doporučuje nastavit si geografickou oblast o něco větší. Šance na Vaše seznámení pak stoupnou – kdoví, zda Váš vysněný partner nežije například v Blansku. Po registraci může Vaše seznamování začít:

NAJDĚTE LÁSKU V BRNĚ

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Brně a také další obecné tipy pro seznamování: