Seznamka Olomouc - najděte vážný vztah

Je Vaší domovinou Olomoucký kraj, Haná či přímo Olomouc a hledáte někoho na vážný vztah, za kým byste nemuseli dlouho jezdit? Naše statistiky dokazují, že Olomouc i okolí je mezi uživateli velice populární město. Nevěříte? Přesvědčte se sami.
Seznamka v Olomouci

Na základě analýzy dat mezi našimi téměř 400 tisíci vybranými uživateli obsadila Olomouc výborné čtvrté místo. Moravská města navíc se šesti dobrými pozicemi v TOP 10 těsně porazila Čechy.

Najít vážnou známost z místa podle Vašeho výběru Vám pomůže naše seznamka, ať už z Olomouce, Přerova, Šumperku nebo Jeseníku. Naši uživatelé jsou v celém Olomouckém kraji, který je počtem nezadaných uživatelů 6. nejpopulárnějším krajem. Navíc je v Olomouckém kraji skvěle vyvážený poměr mužských a ženských členů.

 

V současnosti eDarling v Olomouckém kraji k seznámení využívá 51% žen a 49 % mužů, šance na seznámení je tedy veliká.

 

Seznamka Olomouc Vám nabídne partnery z Vašeho okolí, s kterými si budete opravdu rozumět. Nastavte si požadované geografické preference při vyplňování osobnostního dotazníku. Díky naší metodě Vám pak budeme navrhovat jen ty potenciální partnery, kteří odpovídají Vašim kritériím, a to včetně vzdálenosti od Vás.

 

Seznamka Olomouc – poznejte místní

Olomouc je bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst Česka. Naše data ukazují, že město samotné zahrnuje přes 70 % všech uživatelů z Olomouckého kraje a poměr mužů a žen je téměř přesně 50 na 50. A jak je to s počtem lidí v jednotlivých městských částech? Nejpočetnější skupinu nezadaných nabízí čtvrť Nové Sady s 21 % všech uživatelek a 20 % všech uživatelů.

 

NAJDĚTE LÁSKU V OLOMOUCI

 

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Olomouci a také další obecné tipy pro seznamování:

Tipy:

 • Tip na první rande

  Jak nepokazit první rande

  Vaše první rande se blíží a nervozitou Vám začíná bušit srdce? To je pochopitelné; první dojem je konec konců ten nejdůležitější a povedená první schůzka může eventuelně vyústit v trvalý vztah. Provedli jsme průzkum mezi našimi uživateli a přinášíme Vám užitečné rady, jak rande nepokazit!

 • Tipy jak být atraktivní

  5 tipů, jak být atraktivní

  Říká se, že někdo rád holky, jiný zase vdolky a 100 lidí, 100 chutí. Přesto existují tací, kteří jsou přitažliví pro mnoho lidí nejrůznějšího vkusu a charakteru. Které lidské rysy či vlastnosti zaujmou a jak být atraktivní? Zeptali jsme se Vás! Přečetěte si pět tipů, jak zvýšit Vaše šance na seznamování.

 • Tipy na rande v Oolomouci

  Kam na rande v Olomouci

  Přemýšlíte, kam nejlépe zajít na rande v Olomouci, toho druhého mile překvapit? Provedli jsme průzkum přímo mezi Vašimi sousedy a přinášíme exkluzivní tipy. Ukážeme Vám na mapě tipy na zajímavá místa a restaurace, kam můžete zajít na rande.