Seznamka Olomouc

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
Seznamka Olomouc na eDarlingu
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Seznamka Olomouc – najděte vážný vztah

Je Vaší domovinou Olomoucký kraj, Haná či přímo Olomouc a hledáte někoho na vážný vztah, za kým byste nemuseli dlouho jezdit? Naše statistiky dokazují, že Olomouc i okolí je mezi uživateli velice populární město. Nevěříte? Přesvědčte se sami. Seznamka v Olomouci

Na základě analýzy dat mezi našimi téměř 400 tisíci vybranými uživateli obsadila Olomouc výborné čtvrté místo. Moravská města navíc se šesti dobrými pozicemi v TOP 10 těsně porazila Čechy.

Najít vážnou známost z místa podle Vašeho výběru Vám pomůže naše seznamka, ať už z Olomouce, Přerova, Šumperku nebo Jeseníku. Naši uživatelé jsou v celém Olomouckém kraji, který je počtem nezadaných uživatelů 6. nejpopulárnějším krajem. Navíc je v Olomouckém kraji skvěle vyvážený poměr mužských a ženských členů.

V současnosti eDarling v Olomouckém kraji k seznámení využívá 51% žen a 49 % mužů, šance na seznámení je tedy veliká.

Seznamka Olomouc Vám nabídne partnery z Vašeho okolí, s kterými si budete opravdu rozumět. Nastavte si požadované geografické preference při vyplňování osobnostního dotazníku. Díky naší metodě Vám pak budeme navrhovat jen ty potenciální partnery, kteří odpovídají Vašim kritériím, a to včetně vzdálenosti od Vás.

Seznamka Olomouc – poznejte místní

Olomouc je bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst Česka. Naše data ukazují, že město samotné zahrnuje přes 70 % všech uživatelů z Olomouckého kraje a poměr mužů a žen je téměř přesně 50 na 50. A jak je to s počtem lidí v jednotlivých městských částech? Nejpočetnější skupinu nezadaných nabízí čtvrť Nové Sady s 21 % všech uživatelek a 20 % všech uživatelů.

NAJDĚTE LÁSKU V OLOMOUCI

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Olomouci a také další obecné tipy pro seznamování:

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling