Vyplnění eDarling testu osobnosti

Plán úspěchu 1

Chcete uspět již od začátku Vašeho hledání? Pečlivé vyplnění osobnostního seznamovaciho profilu u eDarlingu výrazně zvýší Vaše šance na úspěch. Zde se dozvíte, která čtyři pravidla byste měli mít na paměti, když vyplňujete test osobnosti. Jedině poté, co se dozvíme o našich členech víc, můžeme jim navrhovat partnery, se kterými se budou citit skvele. Pokud jste připraveni dozvědět se něco víc o své osobnosti a potkat takove partnery, klikněte na banner níže a zaregistrujte se na eDarlingu ještě dnes.

banner na test osobnosti

Proč potřebujeme test osobnosti?

Test osobnosti je zásadním předpokladem hledání partnera přes eDarling. Otázky testu se zaměřují na Vaše povahové vlastnosti a jeho výsledky nám pomáhají navrhovat pro Vás vhodné nezadané z celého Česka.

V čem je osobnostní test eDarlingu jiný?

Test osobnosti je rozdělen do 10 částí. Test kompletně určí Váš typ osobnosti a je klíčovou součástí naší eDarling metody hledání partnera, se kterým se budete cítit opravdu skvěle. Test je založen na pěti-faktorovém OCEAN modelu, který patří od osmdesátých let k základním konceptům moderní psychologie.

S pomocí obsáhlého dotazníku analyzujeme charakterové rysy osobnosti, které ovlivňují Váš vztah k lidem a také potřeby či přání týkající se partnerských vztahů. Ty poté použijeme pro vzájemné představování našich členů.

Jak vyplnit osobnostní test eDarlingu co nejlépe?

Už víte, jak test určuje typ osobnosti. Na co je ale potřeba při vyplňování testu dávat pozor, aby seznamování probíhalo úspěšně?

1. Buďte upřímní
Test osobnosti na eDarlingu obsahuje přes 200 otázek a lze ho vyplnit pouze jednou. Pro jeho svědomité a upřímné vyplnění je proto nutná plná koncentrace. Je tedy dobré, abyste při vyplňování měli dost času a vyhnuli se všemu, co by Vás mohlo rušit. Výsledky, které z něj obdržíte, reflektují Vaši osobnost a chování v konkrétních životních situacích.

Podle výsledků tohoto testu Vám bude eDarling navrhovat uživatele, kteří se k Vám povahově hodí. Snažte se být proto upřímní. Netvrďte, že jste například sportovní typ, pokud to není pravda. Vaše návrhy partnerů by pak mohli být jen sportovci. Nejpozději při prvním setkání by vyšlo vše najevo a Vaše dosavadní úsilí by bylo úplně zbytečné.

2. Buďte realističtí

Test osobnosti se skládá jak z otázek s připravenými odpověďmi, tak i z otázek, které nabízejí možnost odpovídat individuálně. Můžete například zadat 3 věci, které jsou pro Vás v životě důležité. Představte si, jakou odpověď byste si přáli od ostatních uživatelů, a podle toho se snažte odpovědět i Vy. Pokud pro Vás například hraje akademický titul důležitou roli, řekněte ostatním členům, proč je to pro Vás důležité a jaký titul od partnera očekáváte.

Zkušenosti eDarlingu ukazují, že stručné a nic neříkající texty bohužel zanechávají dojem, že dotyčný člověk nemá mnoho zájmů ani motivace k seznamování. Naopak odpovědi jako „Vždy jsem se snažil, abych dosáhl svých cílů a splnil si své sny“ působí sympaticky a zvyšují tak automaticky šanci najít brzy vysněnou lásku.

Test osobnosti je prvním krokem k úspěšnému dlouhodobému vztahu. Vyplňte ho proto v dobrém rozpoložení a v klidném prostředí. Vždyť nejde o nic méně než o to, abyste našli partnera či partnerku, se kterými se budete cítit báječně.

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling