Autor: Redakce eDarling
22119

VIP členství: Cena, funkce a výhody

VIP členství
eDarling je ideální seznamkou pro ty, kteří od seznamování očekávají něco víc a hledají partnera, se kterým si budou skvěle rozumět. Jak se stát členem eDarlingu? V tomto článku porovnáme funkce bezplatného a placeného (VIP) členství. Podíváme se také na ceny VIP členství.

Proč zvolit eDarling

Pokud hledáte někoho, s kým si budete dobře rozumět, tedy někoho, kdo se k Vám bude opravdu hodit a bude sdílet váš životní styl - zvolte seznamku eDarling. Které z nabízených členství je ale pro Vás to nejlepší?

 

Výhody jednotlivých členství

eDarling nabízí 2 druhy členství: základní (zdarma) a placené VIP členství. Abyste mohli plně využívat funkcí stránky a úspěšně tak najít dlouhodobý vztah, doporučujeme VIP členství. Zde je srovnání základního a VIP členství:

Přehled základní a VIP členství

 

1. Základní členství:

Bezplatné členství umožňuje uživatelům vyzkoušet si základní funkce stránky. Mohou si tak prohlédnout nebo upravovat svůj osobní online profil, dostávají návrhy vhodných partnerů, s kterými ale mohou komunikovat pouze omezeně.

 

2. VIP členství:

VIP členství Vám dává neomezený přístup ke všem funkcím. Jako VIP člen můžete komunikovat bez omezení, získáte informace o tom, kdo navštívil Vás profil, a zobrazují se Vám všechny fotografie ostatních členů.

Zároveň nabízí také ověření pravosti profilu, detailní profil Vaší osobnosti, potvrzení o přečtení Vašich zpráv a extra návrhy partnerů každý den pomocí funkce "Co by, kdyby..." Podívejte se na srovnání jednotlivých členství v tabulce níže.

 

Jaká je na eDarlingu cena členství?

Platí, že čím delší členství u eDarlingu, tím nižší měsíční poplatek. 

 3 měsíce  599 Kč za měsíc
 6 měsíců  489 Kč za měsíc
 12 měsíců  299 Kč za měsíc

Rádi bychom upozornili, že částka za celé období se platí jednorázově.

 

banner registrace na VIP členství

 

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.

Komentáře

Dobrý den, potřebovala bych zaslat podklady pro placení služby VIP a nějaký návod, jak se pak v seznamce orientovat a jak to funguje. Děkuji, Majka

Dobrý den paní Majko, kontaktujete nás prosím pod touto emailovou adresou pomoc@edarling.cz nebo nás napište přes kontaktní formulář: https://www.edarling.cz/pece-o-zakaznika. Rádi Vám pomohou :) S pozdravem, redakce eDarlingu.

Dobrý den, pokud si aktivuji VIP a napíšu zprávu slečně, která VIP nemá, tak tato slečna můj vzkaz uvidí nebo neuvidí? A může mi odepsat zpět nebo nemůže?

Dobrý den Lukáši, kontaktujete nás prosím pod touto emailovou adresou pomoc@edarling.cz nebo nás napište přes kontaktní formulář: https://www.edarling.cz/pece-o-zakaznika. Rádi Vám pomohou :) S pozdravem, redakce eDarlingu.

Dobrý den, potřebuji kód vaší banky. Děkuji.

Dobrý den Zuzano, kontaktujete nás prosím pod touto emailovou adresou pomoc@edarling.cz nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář: https://www.edarling.cz/pece-o-zakaznika Hezký den. Redakce eDarling.

Dobrý den, prosím o sdělení, jaká je cena VIP členství, našla jsem pouze ceny VIP-Plus členství. Dále bych se ráda informovala, zda lze někomu členství zaplatit jako dárek a zda k těmto účelům vydáváte dárkového poukazy. Děkuji. A.

Dobrý den Andreo, kontaktujete nás prosím pod touto emailovou adresou pomoc@edarling.cz nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář: https://www.edarling.cz/pece-o-zakaznika Hezký den. Redakce eDarling.

dobrý den,prosím o zrušení profilu ze seznamky Darling.Nejsem ani VIPčlen.Děkuji popelková

Dobrý den Ivono, napište prosím na vypoved@edarling.cz. Zdraví Vás redakce eDarlingu.

Pages