VIP členství: Cena, funkce a výhody

VIP členství

eDarling je ideální seznamkou pro ty, kteří od seznamování očekávají něco víc a hledají partnera, se kterým si budou skvěle rozumět. Jak se stát členem eDarlingu? V tomto článku porovnáme funkce bezplatného a placeného (VIP) členství. Podíváme se také na ceny VIP členství.

Proč zvolit eDarling

Pokud hledáte někoho, s kým si budete dobře rozumět, tedy někoho, kdo se k Vám bude opravdu hodit a bude sdílet váš životní styl – zvolte seznamku eDarling. Které z nabízených členství je ale pro Vás to nejlepší?

Výhody jednotlivých členství

eDarling nabízí 2 druhy členství: základní (zdarma) a placené VIP členství. Abyste mohli plně využívat funkcí stránky a úspěšně tak najít dlouhodobý vztah, doporučujeme VIP členství. Zde je srovnání základního a VIP členství:

Přehled základní a VIP členství

1. Základní členství:

Bezplatné členství umožňuje uživatelům vyzkoušet si základní funkce stránky. Mohou si tak prohlédnout nebo upravovat svůj osobní online profil, dostávají návrhy vhodných partnerů, s kterými ale mohou komunikovat pouze omezeně.

2. VIP členství:

VIP členství Vám dává neomezený přístup ke všem funkcím. Jako VIP člen můžete komunikovat bez omezení, získáte informace o tom, kdo navštívil Vás profil, a zobrazují se Vám všechny fotografie ostatních členů.

Zároveň nabízí také ověření pravosti profilu, detailní profil Vaší osobnosti, potvrzení o přečtení Vašich zpráv a extra návrhy partnerů každý den pomocí funkce “Co by, kdyby…” Podívejte se na srovnání jednotlivých členství v tabulce níže.

Jaká je na eDarlingu cena členství?

Platí, že čím delší členství u eDarlingu, tím nižší měsíční poplatek.

3 měsíce 549 Kč za měsíc
6 měsíců 439 Kč za měsíc
12 měsíců 339 Kč za měsíc

Rádi bychom upozornili, že částka za celé období se platí jednorázově.

banner registrace na VIP členství

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling