Seznamka Praha - s kým se můžete seznámit?

Bydlíte v Praze nebo okolí a hledáte někoho pro vážný vztah? Praha jako nejlidnatější město České republiky nabízí nejvyšší počet nezadaných, kteří zároveň podle průzkumů patří k nejatraktivnějším u nás. Seznamka Praha je tady pro Vás - registrujte se kliknutím na banner výše.
Seznamka Praha na eDarlingu

 

Pokud jste plaší, kvůli práci Vám na hledání někoho pro život nezbývá moc času, nebo nemůžete z jiného důvodu snadno navazovat kontakty s potenciálními protějšky - potom je pro Vás internetové seznámení jasnou volbou.

 

Seznamka Praha: nejatraktivnější nezadaní v Česku

Na základě analýzy dat statisíců členů seznamovací agentury eDarling je Praha městem s nejatraktivnějšími nezadanými u nás. Ty nejvíce atraktivní z celého města najdete přitom ve starobylých uličkách Starého Města, na Novém Městě kolem Karlova náměstí či na rezidenčních Vinohradech.

 

V Praze bydlí až čtvrtina aktivních uživatelů

Praha patří k městům s nejvyšším počtem nezadaných neboli singles v Česku. Pokud jste se rozhodli zkusit najít svou lásku prostřednictvím internetu, určitě oceníte, že šance najít toho pravého či tu pravou je celkem vysoká. Zapátrali jsme tedy v datech ohledně toho, kolik nezadaných nyní zahrnuje naše seznamka Praha.

Ze statistik, kterými disponuje naše seznamka, Praha jakožto okres skýtá bydliště pro čtvrtinu z celkového počtu aktivních uživatelů v republice. 70% z nich pak uvedlo, že bydlí přímo v hlavním městě. Počet našich nezadaných uživatelů se pak liší podle městské části – v tomto případě je překvapivě počet singles zaregistrovaných u nás celkem vyvážen, co se týče centrálních versus okrajových částí Prahy.

Nejvíce aktivních uživatelů a uživatelek, kteří u nás hledají lásku, je v Novém městě. Dál vedou Vinohrady a Žižkov, následují Braník a Smíchov. Další pražské části s vysokou četností členů eDarlingu jsou Stodůlky, Bubeneč či Strašnice. Ale ani ostatní městské části nejsou pozadu a možnost seznámit se s někým přímo z Vaší pražské části existuje.

 

Seznamka Praha – najděte lásku v hlavním městě

Jste-li sami a rádi byste tuto skutečnost změnili, pomůže Vám seznamka eDarling. Již při vyplňování osobnostního testu můžete zadat geografická kritéria, která má Váš partner nebo partnerka splňovat. Máte možnost zadat místo bydliště a také maximální dálku, která by Vás měla dělit. Seznamka Praha Vám může pomoci najít někoho například na společné procházky tímto krásným a romantickým něstem. 

 

NAJDĚTE LÁSKU V PRAZE

 

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Praze a také další obecné tipy pro seznamování:

Tipy:

 • Tip na rande v Praze

  Vaše tipy na rande v Praze

  Přemýšlíte, kam nejlépe zajít na rande v Praze, toho druhého mile překvapit a zároveň se vyhnout davům? Provedli jsme průzkum přímo mezi Vašimi sousedy a přinášíme exkluzivní tipy. Ukážeme Vám na mapě tipy na zajímavá místa a restaurace, kam můžete zajít na rande.

 • Tip: Průzkum online profilů

  Průzkum online profilů: Co našim uživatelům vadi?

  Internet nám nabízí takřka neomezené možnosti sebeprezentace a ve virtuálním světě seznamky se každý může stát tím nejkrásnějším a nejinteligentnějším. Může ale být sexy profilová fotka nebo vylepšená image  cestou k úspěchu? Provedli jsme průzkum seznamovacích profilů, do kterého se zapojilo 525 našich uživatelů a uživatelek, a výsledky Vám nyní přinášíme.

 • Tip: Na co si dát při seznamování pozor

  Na co si dát při seznamování pozor

  Nějakou dobu jste sami a kdesi uvnitř začnete pomalu cítit, že přišla ta správná doba seznámit se. Předešlý vztah je už minulostí, máte pocit, že vše je uzavřeno, a tak se otevřete novým možnostem. Jenže svět seznamování nepřipomíná úplně pohádku, ale spíš pořádnou džungli. Podívejte se, na co si dát při seznamování pozor.