Seznamka Praha

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
eDarling - seznamka v Praze
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Seznamka Praha – s kým se můžete seznámit?

Bydlíte v Praze nebo okolí a hledáte někoho pro vážný vztah? Praha jako nejlidnatější město České republiky nabízí nejvyšší počet nezadaných, kteří zároveň podle průzkumů patří k nejatraktivnějším u nás. Seznamka Praha je tady pro Vás – registrujte se kliknutím na banner výše.Seznamka Praha na eDarlingu

Pokud jste plaší, kvůli práci Vám na hledání někoho pro život nezbývá moc času, nebo nemůžete z jiného důvodu snadno navazovat kontakty s potenciálními protějšky – potom je pro Vás internetové seznámení jasnou volbou.

Seznamka Praha: nejatraktivnější nezadaní v Česku

Na základě analýzy dat statisíců členů seznamovací agentury eDarling je Praha městem s nejatraktivnějšími nezadanými u nás. Ty nejvíce atraktivní z celého města najdete přitom ve starobylých uličkách Starého Města, na Novém Městě kolem Karlova náměstí či na rezidenčních Vinohradech.

V Praze bydlí až čtvrtina aktivních uživatelů

Praha patří k městům s nejvyšším počtem nezadaných neboli singles v Česku. Pokud jste se rozhodli zkusit najít svou lásku prostřednictvím internetu, určitě oceníte, že šance najít toho pravého či tu pravou je celkem vysoká. Zapátrali jsme tedy v datech ohledně toho, kolik nezadaných nyní zahrnuje naše seznamka Praha.

Ze statistik, kterými disponuje naše seznamka, Praha jakožto okres skýtá bydliště pro čtvrtinu z celkového počtu aktivních uživatelů v republice. 70% z nich pak uvedlo, že bydlí přímo v hlavním městě. Počet našich nezadaných uživatelů se pak liší podle městské části – v tomto případě je překvapivě počet singles zaregistrovaných u nás celkem vyvážen, co se týče centrálních versus okrajových částí Prahy.

Nejvíce aktivních uživatelů a uživatelek, kteří u nás hledají lásku, je v Novém městě. Dál vedou Vinohrady a Žižkov, následují Braník a Smíchov. Další pražské části s vysokou četností členů eDarlingu jsou Stodůlky, Bubeneč či Strašnice. Ale ani ostatní městské části nejsou pozadu a možnost seznámit se s někým přímo z Vaší pražské části existuje.

Seznamka Praha – najděte lásku v hlavním městě

Jste-li sami a rádi byste tuto skutečnost změnili, pomůže Vám seznamka eDarling. Již při vyplňování osobnostního testu můžete zadat geografická kritéria, která má Váš partner nebo partnerka splňovat. Máte možnost zadat místo bydliště a také maximální dálku, která by Vás měla dělit. Seznamka Praha Vám může pomoci najít někoho například na společné procházky tímto krásným a romantickým něstem.

NAJDĚTE LÁSKU V PRAZE

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Praze a také další obecné tipy pro seznamování:

Zdroje:

Zdroj: Analýza uživatelských dat vybraných 393 213 členů seznamovací agentury eDarling v Česku, 58 % mužů.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling