Kde bydlí nejatraktivnější nezadaní u nás?

Nejatraktivnější nezadaní

Že prý šaty nedělají člověka? Díky vám známe města, kde bydlí nejatraktivnější nezadaní u nás. Více než 390 tisíc z vás si myslí, že nejvíce sexy singles bydlí v Praze, Brně a Ostravě. Do první desítky se však dostala i menší města jako Zlín, Opava a Nový Jičín. Na mapě najdete česká, moravská a slezská města, která se umístila v první desítce.

V článku najdete:

Jumplink 1: Nejatraktivnější nezadaní bydlí v PrazeNejatraktivnější nezadaní bydlí v Praze

jumplink 2.: Do top 10 atraktivních měst se dostala i menší městaDo top 10 atraktivních měst se dostala i menší města

jumplink 3: Proč atraktivita vyvolává předsudky   Proč atraktivita vyvolává předsudky

Pokud si říkáte, že atraktivita je pouze subjektivní pojem, tak jste podle psychologů patrně na omylu. Podle výzkumů jsou totiž děti již ve věku tří měsíců schopny rozeznat atraktivní tvář tím, že na ni déle upínají svůj zrak než na tvář méně atraktivní.

V každém světovém regionu můžeme najít jisté charakteristické rysy tváře, které jsou většinou tamních lidí považovány za atraktivní, čímž se pouze subjektivní pohled na věc vytrácí.

Nejatraktivnější nezadaní bydlí v Praze

Naši vybraní členové měli možnost ohodnotit fyzickou atraktivitu osob skrývajících se za online profily. Za nejatraktivnějšími nezadanými musíte podle jejich názoru do centra Prahy.

Centrum Prahy není krásné jenom díky památkám, ale také zde podle vás bydlí nejvíce atraktivní singles.

Výsledky průzkumu se ukazují, že čím víc se centru vzdalujete, tím atraktivita nezadaných klesá. Nejvíce sexy singles přitom bydlí ve starobylých uličkách Starého Města, na Novém Městě kolem Karlova náměstí či na rezidenčních Vinohradech.

Pořadí čtvrtí podle atraktivity:

1. Praha Staré Město
2. Praha Vinohrady
3. Praha Nové Město

33. Háje
34. Malešice
35. Řepy

Centru vzdáleným panelákovým sídlištím Hájů a Řep nebo okolí malešické spalovny patří poslední místa žebříčku atraktivity nezadaných.

Do top 10 atraktivních měst se dostala i menší města

Mimo Prahu musíte na cestě za nejatraktivnějšími nezadanými sednout třeba do vlaku a vyrazit směrem na východ a zkusit Brno, Ostravu nebo Olomouc, tedy následující města našeho žebříčku.

Myslíte, si atraktivní singles bydlí jen ve větších městech? Omyl, svou atraktivitou překvapili také zlínští, opavští a novojičínští nezadaní!

Morava se zdá být podle vás sexy, protože například v první dvacítce jsou také Havířov (12. místo), Uherské Hradiště (13.) a Frýdek-Místek (14). Například Moravskoslezský kraj tak zabodoval v první desítce hned třikrát.

Z Prahy se však můžete vydat také opačným směrem, vlastně všemi směry, protože velice atraktivní nezadaní bydlí také v Plzni, Českých Budějovicích a Karlových Varech.

Atraktivita nezadaných

Proč atraktivita vyvolává předsudky

Byť v těchto městech jistě najdeme spousty pěkných lidí, na druhé straně žebříčku se umístila města Česká Lípa (44. místo), Tábor (45.) a Benešov (46.). Menší atraktivita ale může mít i výhody, jak potvrzují slova psychologů.

Fyzická atraktivita bývá často spojována s negativními osobnostními rysy, jako je marnivost, egoismus, povýšenost či povrchnost. S těmito předsudky průměrně atraktivní lidé pravděpodobně zápasit nemusí.

Ať už bydlíte v Praze na Starém Městě nebo v Benešově, věřte tomu, že vnější atraktivita bez krásného nitra je jako lahodně vypadající zmrzlina, kterou ale zapomněli osladit. Zaměřte se prostě na to, co považujete na sebe/v sebe za to nejkrásnější.

Rozumíte si výborně s dětmi, umíte vymalovat byt za jedno odpoledne s úsměvem na tváři nebo znáte všechna alba od Beatles? Přidejte fotku a pochlubte se tím ve svém profilu! Pro svého budoucího milého nebo milou potom jistě budete tím nejatraktivnějším zadaným.

registrační banner na nejatraktivnější nezadaní

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

Zdroje:

Dobrá zpráva pro škaredé lidi, psychologie,cz, 07.11.2011, http://psychologie.cz/dobra-zprava-pro-skarede-lidi/

Analýza uživatelských dat vybraných 393 213 členů seznamovací agentury eDarling v Česku, 58 % mužů, 2015.

O autorovi: Ivan Nemeth Ivan Nemeth pracuje ako redaktor Partner na úrovni. Více článků napsaných Ivan Nemeth