Seznamka Ostrava - najděte pravý vztah

Pokud bydlíte v Moravskoslezském kraji a chcete se seznámit s někým z Vašeho okolí, pomůže Vám seznamka Ostrava. Město a okolí patří v žebříčku popularity a početnosti našich uživatelů nejvyšší příčky. Pokud bydlíte ve slezské metropoli a hledáte někoho, za kým nemusíte jezdit, nebo například v tomto regionu pracujete - zaregistrujte se na eDarling a najděte partnera podle Vašich představ.
Seznamka Ostrava na eDarlingu

Určit si vzdálenost hledaného protějšku neumožňuje každá seznamka. Například Opava, Karviná nebo Bruntál mohou být plné nezadaných lidí čekajících na Vaši zprávu. Většinou si ale na seznamkách nelze nastavit nějaký filtr, který by Vám posílal protějšky právě z Vámi vybraných míst. U naší internetové seznamky patří tato možnost k těm nejzákladnějším pro všechny členy bez rozdílu.

 

Seznamka Ostrava a okolí - města s atraktivními nezadanými

Na základě analýzy dat mezi téměř půl milionem vybraných členů seznamovací agentury eDarling se Ostrava zařadila mezi města s nejatraktivnějšími nezadanými a obsadila výborné třetí místo. Do první desítky se však dostala i sousední města Opava (7. místo) a Nový Jičín (8.). Moravskoslezský kraj tak s třemi dobře umístěnými městy v TOP 10 opravdu zabodoval. Další z příjemných důkazů, že Seznamka Ostrava Vám má opravdu co nabídnout.

Naši uživatelé a uživatelky nejčastěji zadávají požadovanou vzdálenost v okruhu 50 kilometrů od jejich bydliště. Až na druhém místě pak preferují ty uživatele, kteří bydlí přímo ve stejném městě či obci. Možný okruh vzdálenosti si samozřejmě můžete nastavit i širší, například na celý Moravskoslezský kraj.

 

V otázce pohlaví jsou síly značně vyrovnané, 46% tvoří muži a 54% ženy.

 

Seznamka Ostrava Vám tak nabízí nezadané z druhého nejoblíbenějšího českého kraje. Co se týče našich uživatelů, žije v něm tedy skoro nejvíce všech členů eDarlingu, konkrétně 14%. V otázce pohlaví jsou síly značně vyrovnané, 46% tvoří muži a 54% ženy.

Podle dat, kterými disponuje naše seznamka, Ostrava samotná skrývá 20% všech uživatelů z Moravskoslezského kraje. Šance najít zde Vaši spřízněnou duši je tedy vysoká!

 

NAJDĚTE LÁSKU V OSTRAVĚ

 

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Ostravě a také další obecné tipy pro seznamování:

Tipy:

 • Tip na rande v Ostravě

  Kam na rande v Ostravě?

  Ostravě nedominuje jen těžký průmysl a kromě památek a kulturního vyžití oplývá také přírodním bohatstvím. Je jen na vás, jak své rande v Ostravě strávíte. Zeptali jsme se Vašich sousedů, kam nejlépe zajít v Ostravě na rande. Vše najdete navíc také v přehledné mapce.

 • Tip: Průzkum online profilů

  Průzkum online profilů: Co našim uživatelům vadi?

  Internet nám nabízí takřka neomezené možnosti sebeprezentace a ve virtuálním světě seznamky se každý může stát tím nejkrásnějším a nejinteligentnějším. Může ale být sexy profilová fotka nebo vylepšená image  cestou k úspěchu? Provedli jsme průzkum seznamovacích profilů, do kterého se zapojilo 525 našich uživatelů a uživatelek, a výsledky Vám nyní přinášíme.

 • Tip na první rande

  Jak nepokazit první rande

  Vaše první rande se blíží a nervozitou Vám začíná bušit srdce? To je pochopitelné; první dojem je konec konců ten nejdůležitější a povedená první schůzka může eventuelně vyústit v trvalý vztah. Provedli jsme průzkum mezi našimi uživateli a přinášíme Vám užitečné rady, jak rande nepokazit!