Seznamka Ostrava

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
eDarling - seznamka v Ostravě
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Seznamka Ostrava – najděte pravý vztah

Pokud bydlíte v Moravskoslezském kraji a chcete se seznámit s někým z Vašeho okolí, pomůže Vám seznamka Ostrava. Město a okolí patří v žebříčku popularity a početnosti našich uživatelů nejvyšší příčky. Pokud bydlíte ve slezské metropoli a hledáte někoho, za kým nemusíte jezdit, nebo například v tomto regionu pracujete – zaregistrujte se na eDarling a najděte partnera podle Vašich představ. Seznamka Ostrava na eDarlingu

Určit si vzdálenost hledaného protějšku neumožňuje každá seznamka. Například Opava, Karviná nebo Bruntál mohou být plné nezadaných lidí čekajících na Vaši zprávu. Většinou si ale na seznamkách nelze nastavit nějaký filtr, který by Vám posílal protějšky právě z Vámi vybraných míst. U naší internetové seznamky patří tato možnost k těm nejzákladnějším pro všechny členy bez rozdílu.

Seznamka Ostrava a okolí – města s atraktivními nezadanými

Na základě analýzy dat mezi téměř půl milionem vybraných členů seznamovací agentury eDarling se Ostrava zařadila mezi města s nejatraktivnějšími nezadanými a obsadila výborné třetí místo. Do první desítky se však dostala i sousední města Opava (7. místo) a Nový Jičín (8.). Moravskoslezský kraj tak s třemi dobře umístěnými městy v TOP 10 opravdu zabodoval. Další z příjemných důkazů, že Seznamka Ostrava Vám má opravdu co nabídnout.

Naši uživatelé a uživatelky nejčastěji zadávají požadovanou vzdálenost v okruhu 50 kilometrů od jejich bydliště. Až na druhém místě pak preferují ty uživatele, kteří bydlí přímo ve stejném městě či obci. Možný okruh vzdálenosti si samozřejmě můžete nastavit i širší, například na celý Moravskoslezský kraj.

V otázce pohlaví jsou síly značně vyrovnané, 46% tvoří muži a 54% ženy.

Seznamka Ostrava Vám tak nabízí nezadané z druhého nejoblíbenějšího českého kraje. Co se týče našich uživatelů, žije v něm tedy skoro nejvíce všech členů eDarlingu, konkrétně 14%. V otázce pohlaví jsou síly značně vyrovnané, 46% tvoří muži a 54% ženy.

Podle dat, kterými disponuje naše seznamka, Ostrava samotná skrývá 20% všech uživatelů z Moravskoslezského kraje. Šance najít zde Vaši spřízněnou duši je tedy vysoká!

NAJDĚTE LÁSKU V OSTRAVĚ

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Ostravě a také další obecné tipy pro seznamování:

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling