Seznamka Vážné seznámení

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
vážné seznámení na eDarlingu 1
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Najděte vážné seznámení přes eDarling

Dnes už asi nikoho nepřekvapí, že stále více lidí hledá vážné seznámení právě na internetu. Naše seznamka je zaměřena na ty, kteří se chtějí seznámit s někým novým. pár v kuchyni

Jsme seznamka pro vážné seznámení

Jak poznat, kdo to myslí opravdu vážně a čeho se při hledání nejlépe vyvarovat? Internetových seznamek existuje celá řada a mnoho z nich je zaměřeno na specifickou skupinu nezadaných. Seznamky bychom mohli roztřídit podle cílové slupiny – například pro seniory nebo křesťany. A také podle toho, zda lidi hledají vážné seznámení nebo jen flirt či nezávazný vztah.

Pokud Vám nestačí jen koketování s nejistým výsledkem a hledáte vážný vztah, nejlepší je vynechat seznamky bez zaměření či nedůvěryhodné agentury. Seznamka eDarling je určena pro vážné seznámení.

I na seznamkách pro vážné seznámení se občas najdou uživatelé, kteří hledají pouze protějšky pro vlastní povyražení nebo jen tak nezávazně. Je třeba se proto naučit číst mezi řádky a před samotným zahájením komunikace si prověřit informace, které o sobě uživatel poskytl. eDarling pro tyto připady vyvinul několika stupňový kontrolní systém, který už předem odhaluje uživatele, kteří hledají pouze povyražení nebo mají postranní úmysly.

Dbejte na vhodně vyplněný profil

Málo údajů může znamenat plachost nebo obezřetný přístup, kdy uživatel raději sděluje informace o své osobě z očí do očí. Stejně tak se ale může zdát, že buď má co tajit, nebo si není jistý tím, zda chce navázat trvalý vztah.

Upřímně a svědomitě vyplněný profil spolu s vkusnými fotografiemi zvyšují Vaši šanci najít si vážný vztah.

Na druhou stranu i příliš mnoho informací může budit nedůvěryhodný dojem, zvláště pokud zní málo uvěřitelně. Celkově platí, že pečlivě vyplněný profil s civilními a přesto vkusnými fotografiemi prozrazujících něco o osobnosti uživatele, působí důvěryhodně a svědčí o zájmu o vážné seznámení.

Vážné seznámení: jak komunikovat?

Na internetu se s ostatními uživateli přímo. Někteří lidé tak píší uvolněnějším jazykem a ztrácejí zábrany, které jsou jinak dány hovorem z očí do očí. Komunikace online může svádět k větší důvěrnosti – obrazovka počítače, na které se rozepisujete sympatickému neznámému, svádí svou anonymitou i k větší intimitě. Při komunikaci online si proto představujte, že jste na osobním setkání. Pomůže Vám to vyvarovat se nepříjemnostem.

Namísto hromadných zpráv přizpůsobte každý vzkaz osobnosti a profilu uživatele.

Nevyplatí se také psát stejné zprávy všem lidem, jejichž profil Vás zaujme. Vždy si nejprve prostudujte profil potenciláního partnera a podle něj obsah zprávy přizpůsobte. Dáte tak najevo, že máte zájem o vážné seznámení a nepíšete lidem jen podle jejich profilových fotografií. Zároveň je dobré po sobě před odesláním vždy zprávu přečíst a zkontrolovat pravopis.

Na závěr nejjednodušší, ale nejúčinnější rada. Pokud jste se na seznamku zaregistrovali za účelem vážného seznámení: buďte upřímní a sami sebou. Dřív nebo později přetvářka stejně vyjde najevo a následky pak nemusí být příjemné. A pokud jste se ještě nezaregistrovali, zkuste to zdarma na eDarlingu kliknutím na odkaz níže:

REGISTRACE ZDARMA

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling