Seznamka Jak se seznámit

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
banner hlavy_seznamit se
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

6 tipů, jak se seznámit na internetu

Seznamování se může na první pohled jevit jako složitá věc. Pro některé je schopnost seznámit se denním chlebem a berou to jako hru nebo povyražení. Někteří lidé s tím ale mohou mít problémy. Podívejte se na užitečné rady, jak se seznámit ve virtuálním světě. jak se seznámit edarling

Díky osobnostnímu testu eDarling metodě návrhu partnera dostáváte denně nabídky vhodných nezadaných, se kterými se budete cítit dobře. V pohodlí si pak můžete projít jednotlivé seznamovací profily možných budoucích partnerů čí partnerek a navázat s nimi prvotní komunikaci.

Připravili jsme proto pro vás 6 rad, jak se seznámit na internetu co nejefektivněji:

1. Odhoďte předsudky vůči online seznamování

Internetové seznamky zažívají v posledních letech boom a seznámit se tak nebylo nikdy jednodušší. Naše seznamka je určena pro ty, co hledají vážný vztah a přejí si najít partnera pro život. Příběhy úspěšných seznámení svědčí o tom, že to opravdu funguje.

2. Vyplňte si řádně svůj seznamovací profil

Váš seznamovací profil je první, co potenciální partneři uvidí. Je Vaší vizitkou a umožňuje poodhalit nejenom vzhled a očekávání, ale také poodhalit Vaši osobnost. Napište proto o sobě co nejvíce, protože díky naší metodě budete potom dostávat návrhy partnerů, kteří si s vyplňováním dali záležet stejně jako Vy. Podívejte se na 4 kroky k atraktivnímu profilu

3. Nechte si poradit, jak se seznámit

Ne nadarmo se říká, že nikdo učený z nebe nespadl. Byť máte za sebou již dlouhodobý vztah nebo manželství, seznámit se v dnešní době může být pro Vás nové. V poradně eDarlingu se proto snažíme hledat odpovědi na nejenom nejčastější otázky týkající se seznamování. Projděte si rady koučky partnerských vztahů Hany Wolf.

4. Ujasněte si, co od seznámení očekáváte

Pokud hledáte sexuální povyražení nebo flirt, existuje mnoho jiných možností jak takového cíle dosáhnout. Pokud naopak hledáte někoho, s kým se budete cítit dlouhodobě dobře, jste u nás na správné adrese.

5. Překonejte strach při oslovení

Většina lidí toužících po vážném vztahu se zcela přirozeně bojí odmítnutí. První rada na to, jak se seznámit, tedy zní: Odmítnutí k seznamování patří. Když už navážete konverzaci, tak nemluvte jen o sobě. Známý kouč Aleš Kalina radí: „Nepište litanie ani román na pokračování o svém životě. Namísto zájmu vzbudíte spíše znechucení nebo nudu. Zajímejte se o to, co má či nemá rád ten druhý a na tom pak stavte Vaši další psanou i živou komunikaci.“

6. Na první rande se připravte

Prvotní komunikace dopadla dobře a dohodli jste si první rande. Neměli byste ho rozhodně podcenit, protože naše průzkumy ukázali, že pro více než 90 procent dotázaných hraje první schůzka důležitou roli. Sepsali jsme pro Vás zaručené tipy pro 1. rande, abyste ho zvládli na výbornou.

Chtěli byste si zkusit, jak takové seznamování na eDarlingu funguje? Zaregistrujte se a zkuste si vybrané funkce naší seznamky zdarma:

Vysvětlovací banner na Tipy, jak se seznámit

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling