Autor: Redakce eDarling
13289

Jak zaujmout – k atraktivnímu profilu ve 4 krocích

Plán úspěchu 3
Při hledání partnerů na internetu záleží vždy na prvním dojmu. Je-li Váš profil poutavý a zajímavý, nemusíte se obávat, že Vás nikdo nekontaktuje. Pokud jsou ale Vaše informace krátké a všední, bude návštěvník Vašeho profilu pravděpodobně pokračovat dál v prohlížení profilů. Jak tedy ostatní zaujmout?

Upozorněte na sebe svým profilem, naše čtyři základní tipy Vám k tomu pomůžou:
 

1. Vyplňte kompletně svůj profil již od začátku

Volná pole určená k psaní textu Vám umožňují se představit v tom nejlepším světle. Využijte této snadné šance, jak zaujmout, například odpověďmi na otázky v profilu.

Introvertní osoby mají šanci možná ve skutečném životě, ale v online světě se jim introverze nevyplatí. Díky Vašemu osobnímu textu uvidí uživatelé, o si o sobě říkáte vlastními slovy. To je mnohokrát účinější než jen Vámi vybraný seznam koníčků.

Jen podle Vašeho písemného projevu dokáže návštěvník Vašeho profilu určit, zda k Vám cítí sympatie. Pokud Váš profil neobsahuje žádný text, nemají ostatní členové šanci posoudit, zda se k nim opravdu hodíte, či nikoliv.

 

2. Zkuste zaujmout svými odpověďmi

Dalším účinným prostředkem, jak zaujmout, jsou podrobné odpovědi na otázky týkající se zájmů, životních představ a přání. Dejte zájemcům možnost porovnat Vaše představy a zájmy, aby mohli posoudit, zda máte něco společného.

Zde Vám nabízíme dva příklady odpovědí k porovnání:

 
a) Sport, cestování

 
b) Jsem velmi aktivní a miluji procházky v přírodě. Hraji volejbal, chodím plavat, běhám a jezdím na koni. Přesto s potěšením sáhnu i po dobrém románu a dokážu si užívat klidných, volných dnů. Miluji cestování, poznávání nových zemí a kultur.

 

Odpověď a) nedokáže rozproudit fantazii u čtenáře. Odpovědi jsou tak jednoduché, že nevzbuzují žádný zájem.

Odpověď b) je více obsáhlá a povzbuzující k většímu zájmu. Čtenář si dokáže představit, jak s dotyčnou osobou navštěvuje cizí země, jezdí na koni nebo jen v klidu odpočívá na terase. Tato odpověď nabízí určité body, které usnadní zájemcům první kontakt.

 
Zanechte u čtenáře dobrý dojem a vyhněte se tedy psaní obyčejných klíčových slov. Také věnujte pozornost radám, čemu byste se měli vyhnout při vyplňování osobnostního testu.

 

3. Vyhněte se všeobecným odpovědím

Snažte se vytvořit ojedinělou charakteristiku Vaší osobnosti a vyhýbejte se všeobecným odpovědím. Například odpověď na otázku, jakého partnera/ jakou partnerku byste si přáli, není vhodné udávat „hodného partnera/hodnou partnerku“ - takovou polovičku si přeje každý.
Jedna z nejužitečnějších rad pro to, jak zaujmout, zní jednoduše: zkuste být konkrétnější.

 Představte si potenciálního partnera před sebou a pokuste se dotyčnou osobu popsat. Přejete si raději někoho, kdo se s Vámi zúčastní příštího maratonu, nebo raději někoho, kdo se s potěšením vrhne na Vaši první společnou cestu po Evropě? Konkrétní informace vzbudí větší pozornost a jsou skvělým pomocníkem pro to, jak zaujmout.

Nezapomeňte, že Váš profil je zrcadlem Vaší osobnosti. Představte si, že ho někdo právě čte. Pokud máte pocit, že si díky němu dokáže uživatel představit Vaši osobnost, tak jste na správné cestě obdržet mnoho kontaktů a poznat vysněnou životní lásku.

 

4. Udržujte aktuální a čerstvé informace

Čas od času Váš profil aktualizujte. Například tvrzení, že se konečně těšíte na jaro a kvetoucí stromy, by mohlo znít v září spíše nepatřičně... V průběhu hledání je také možné, že jste objevili nový koníček nebo se z kuřáka stali nekuřákem a podobně. Nejlepší je novinky ihned aktualizovat. Úpravy v profilu svědčí o tom, že jste čilým členem, který aktivně hledá svůj protějšek.

Kromě textu Vám k vyvolání dobrého dojmu pomůže i fotografie pro Váš profil – přečtěte si, jak vybrat správnou profilovou fotografii.

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.
 

 

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na redakce@edarling.cz

Komentáře

Chci okamžitě smazat profil!!! Děkuji velice za pochopení, dost mě to obtěžuje!!!!

Dobrý den Jano, chcete-li smazat svůj profil a s ním i všechny zadané údaje, můžete tak učinit ve svém profilu, kliknutím na "Uživatelské konto" (ikona ozubeného kola v horní části obrazovky), po levé straně následně zvolte možnost "Členství" a v části "Informace o mém profilu" klikněte na odkaz "zde". Smázání profilu bohužel není možné na mobilní verzi našich stránek. Nebo se obraťte na naše zákaznické centrum: http://www.edarling.cz/pece-o-zakaznika S pozdravem, Váš eDarling

...v podstate súhlasím....

Vážení,nevím, kdo mě tu u vás přihlásil,ale nemám zájem o placenou seznamku,vymažte mě z databáze a již mi nic neposílejte.Děkuji

Dobrý den, rádi bychom se Vám omluvili za vzniklé nedorozumění.Některý z našich členů pravděpodobně zadal při registraci chybnou e-mailovou adresu. Uživatelský účet spojený e-mailovou adresou jsme z naší databáze odstranili. S pozdravem, eDarling

Dávám vám za pravdu. Obyčejný člověk přeci nehledá vysněný ideál, ale skutečný žijící protějšek s klady i chybami. Jde jen o to, najít takový protějšek, u kterého jsme schopni klady ocenit a chyby či zápory tolerovat (bez chyb nejsme nikdo) a pokusit se je společně i navzájem minimalizovat.

Napsáno a vylíčeno trefně, ale když má ženská od přírody v hlavě nepořádek, tak jí nepomůžou ani tyhle směrničky.

Koukám, že je tady zase hromada čechů, co hlavně, aby všechno měli zadarmo :-) To mě vždycky rozesměje :-)

Dobrý den, k čemu je to, že uvedete, že některé služby jsou zdarma, když ani ti, kteří si platí nemohou dostat můj kontakt? Služby, které uvádíte zdarma jsou ohledně seznámení žádné, můžu si přečíst výsledek profilu, toť vše. Myslím, že to není férové, hlavně tedy k těm, kteří reagují a kontakt nedostanou, i když zaplatili.. Alice

Dobrý den, slečno Alice. Základní členství neslouží k bezplatnému seznámení, nýbrž k tomu, aby si každý mohl vyzkoušet, jak naše stránka funguje a na základě toho se rozhudl, zda se bude seznamovat skrze členství placené. Pro další otázky či komentáře, týkající se členství, pište na peceozakaznika@edarling.cz.

Pages