Přidejte komentář k fotografii

žena na posteli s fotoaparátem

Atraktivní fotografie v profilu automaticky zvyšuje Vaše šance při hledání partnerů na internetu. Seznámení se zajímavých člověkem navíc ulehčuje i funkce komentářů. Pomoci tento funkce se můžete vyjádřit k fotografiím ostatních členů, kteří se objevili mezi Vašimi navrhnutými partnery.

Dejte vědět, že se Vám líbí něčí fotka

Pečlivě jste vyplnili osobnostní test a máte sestaven Váš seznamovací profil. Díky eDarling metodě hledání vhodného partnera založené na matchingu Vám budou denně chodit nabídky potenciálních partnerů. Profilová fotografie je samozřejmě to první, co upoutá naší pozornost.

Váš názor můžete vyjádřit například kliknutím na funkci „Líbí se mi“ nebo posláním „úsměvu“. Je skvělý způsob, jak na sebe upozornit. Stačí jedno kliknutí nebo krátký komentář, abyste dali najevo, jak moc se Vám fotografie vybraného člena líbí. Pokud máte zájem začít delší konverzaci, doporučujeme napsat komentář nebo přímo navázat konverzaci.

Komenar k fotografii: Jak to funguje

Nejdříve vyberete fotografii, která se Vám lidí a klikněte na „komentář“. Poté se objeví textové pole, kde ho můžete napsat. O komentáři bude druhá strana informována emailem a také v profilu.

eDarlingu záleží nám na ochraně soukromí a bezpečnosti, komentáře jsou proto viditelné pouze Vám a potenciálnímu partnerovi. Navíc si je můžete kdykoliv opět přečíst ve Vaší historii zpráv.

Jak vybrat správnou fotografii?

V magazínu eDarling Vám rádi poradíme, jak vhodně zvolit profilovou fotku. Do Vašeho profilu máte možnost nahrát maximálně 24 fotografií, a proto je důležité zvolit je správně. Chcete mít například fotografie v dobré kvalitě, ve správné velikosti a zobrazující vhodné situace.

Vaše fotografie musí splňovat naše pravidla chování. U všech typů fotografií je přísně zakázáno zobrazovat obnažené osoby, pornografický obsah a jakékoliv násilí.

Zaregistrujte se zdarma

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling