Seznamka Seznamka pro seniory

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
seznamka pro seniory na eDarlingu
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Seznamka pro seniory – láska kvete v každém věku

Jste již ve zralém věku a rádi byste našli nový protějšek, ale třeba se bojíte neúspěchu, popřípadě si říkáte, že to už nemá cenu? eDarling seznamka pro seniory dala dohromady již mnoho šťastných párů vyššího věku. Tyto jsou důkazem toho, že láska kvete opravdu v každém věku. Zaregistrujte se na banner výše, abyste si seznamování mohli sami vyzkoušet. Seznamka seniorů

Nikdo netouží být ve stáří sám

Stáří v samotě nebývá vždy snadné, ať už je důvod osamění jakýkoli. Kdo hledá jen společníka, který ho potěší a nebude se s ním nudit, volí vedle rodinných návštěv a sousedských povídání mezi dveřmi například domácího mazlíčka.

Jsou i další aktivnější způsoby, jak najít někoho, s kým lze trávit čas a pobavit se. Můžete například začít s nějakým novým zájmem, při kterém lze poznat nové lidi a udělat si přátele. V současnosti v téměř každém městě nebo vesnici najdeme kulturní instituce pořádající speciální program pro seniory – ať už jde o pořádání společných výletů, zájmové kroužky, filmová promítání nebo třeba univerzity třetího věku.

Příležitostí, jak se seznámit v pozdějším věku, stále přibývá; včetně seznamek přes internet.

Možná ale hledáte něco víc než jen kamaráda nebo společníka na jedno odpoledne v týdnu a toužíte třeba po partnerovi pro život. Čím je ovšem člověk starší, tím mu může seznamování připadat složitější a tím méně odvahy k tomu má.

Seznamovacích příležitostí naštěstí stále přibývá. Jedna z možností je kromě výše zmíněných tipů i seznamka pro seniory od eDarlingu, nebo zkrátka seznamka, kde se dají nastavit věkové preference hledaného partnera. Vašemu vážnému seznámení pak už nestojí nic v cestě.

Seznamka pro seniory jednoduše

Dnešní doba přeje lásce ve všech podobách a v každém věku. Vzrůstající popularita online seznamek je toho příkladem. Spolu s tím přibývá důkazů, že ani v „babím létě“ života není na lásku pozdě. V Česku funguje nejedna seznamka pro seniory, vdovce a vdovy či například rozvedené.

Stačí umět alespoň základy práce s počítačem. Nemějte obavy, i pokud nejste zrovna technický typ, neváhejte a zeptejte se zkušenějšího člena rodiny nebo známého. Stejně tak může pomoci i učebnice nebo základní počítačové kurzy.

Jak funguje seznamka pro seniory na eDarlingu?

eDarling je dobrým příkladem, že partnera lze najít opravdu kdykoliv. Potvrzují to koneckonců i příběhy našich zamilovaných uživatelů v sekci Úspěšná seznámení.

U nás si můžete nastavit kritéria hledání podle toho, jakého společníka pro život hledáte – včetně zálib či bydliště.

Ve svém profilu si tak sami zadáte požadavky na partnera, s kterým si budete opravdu rozumět. Kromě věku a zálib si můžete zvolit i požadovanou vzdálenost bydliště, nebo zda partnerovi nevadí Vaše děti či vnoučata.

Pokuste se odhodit své zábrany a předsudky. Využijte šanci opět si najít společníka pro život, s nímž budete moct sdílet společné chvíle.

REGISTRACE ZDARMA

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling